Roksana Węgiel szokuje szczerą do bólu wypowiedzią na temat swojej dorosłości! „Hejt po mnie spływa” [WIDEO]

Roksana Węgiel hejt

Roksana Węgiel opowiedziała o walce z hejtem i zdradziła, czy po wkroczeniu do świata show-biznesu musiała przejść przyspieszony "kurs" dorastania. Zobacz, co młoda gwiazda wyznała w wywiadzie, którego udzieliła naszej reporterce.

Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już osiągnęła więcej niże większość starszych od niej artystek. Młoda gwiazda może pochwalić się pięknym głosem, chwytliwymi przebojami i przede wszystkim ogromnymi sukcesami. Roxie jest jedyną Polką, która wygrała Eurowizję. Triumf na dziecięcej wersji największego muzycznego widowiska na świecie zapewnił byłej uczennicy Edyty Górniak rozgłos o jakim marzy niemalże każda nastolatka.

Wygrywając muzyczne show, a następnie wydając debiutancką płytę, Roksana może spełniać nie tylko swoje marzenia, ale też musi zmierzyć się z drugą, mniej przyjemną stroną medalu z jaką wiąże się praca w show-biznesie. Pojawiły się nawet opinie, że Węgiel dorasta znacznie szybciej niż jej rówieśnicy, o czym mają świadczyć jej wyzywające stylizacje. Jak do tego odnosi się sama zainteresowana?

Absolutnie nie czuję się dorosła. Na Instagramie ludzie widzą to, co ja chcę żeby widzieli. Więc raczej nie można tak stwierdzić, że przeskoczyłam ten etap dojrzewania. Ale nie czuję się dorosła. Wiadomo, ten show-biznes nie zawsze jest taki przyjemny. Zdarzają się takie złe sytuacje, ale czuję się nastolatką. Trzeba być uważnym zawsze. Bo jest dużo osób, które niekoniecznie chcą dobrze dla artystów. Trzeba uważać. Trzeba współpracować z odpowiednimi ludźmi – wyznała Roxie w rozmowie z naszą reporterką.

Roksana nawiązała także do hejtu. Jaki jest jej sposób na radzenie sobie z krytyką w wirtualnym świecie?

Jeśli chodzi o hejt, to po mnie spływa. Ja rozumiem konstruktywną krytykę i to, że komuś niekoniecznie musi się podobać to, co robię, ale hejt jest po prostu bez sensu i nikt nie powinien się tym przejmować.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz: Maryla Rodowicz oceniła Roksanę Węgiel: “Naprawdę dziwię się, że 14-latka…” [WIDEO]

Zobacz: 14-letnia Roksana Węgiel z gołym brzuchem zachęca do zakupu markowej biżuterii! W sieci ponownie zawrzało!

Zobacz: Roksana Węgiel o swoim związku! 14-latka przeżywa pierwsze rozterki miłosne. Tylko nam zdradziła kulisy [WIDEO]


Roksana Węgiel w szortach na promocji swojej płyty

Roksana Węgiel w szortach na promocji swojej płyty

Roksana Węgiel -stylizacja, Opole 2019

Roksana Węgiel -stylizacja, Opole 2019

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×