Patrycja Wieja z Projekt Lady znalazła pracę po programie! Będzie konkurencję dla… „Chciałabym powtórzyć ich osiągnięcia” [WIDEO]

Patrycja Wieja i Rozenek

Patrycja Wieja i Rozenek

Patrycja Wieja o swoim życiu po programie Projekt Lady

Patrycja Wieja jest laureatką 1 edycji programu Projekt Lady. Dziewczyna od czasu jego zakończenia zaczęła pojawiać się na imprezach branżowych. Wygrana znacznie ją odmieniła, jak wygląda jej życie po programie?

Moje życie zmieniło się diametralnie. Przeprowadziłam się do Polski, zaczęłam studia wychowania fizycznego w Katowicach i pracuję jako instruktorka fitness. Mam ogromne marzenia z tym związane, planuję też otworzyć własną firmę, ale to na razie jest tajemnica, bo nie chcę zapeszać. Jest dużo ciekawych propozycji i cieszę się, że tak to wszystko wygląda.

Jak laureatka Projekt Lady czuje się na imprezach show-biznesowych? Czy pozowanie na ściance jest dla niej stresujące, a może zdążyła je bardzo polubić?

Trzęsę się za każdym razem kiedy wchodzę na ściankę, ale podoba mi się bardzo to. Jako mała dziewczynka marzyłam żeby troszkę być w tym blasku fleszy. To marzenie pomału się spełnia, jednak nie jest to sprawa pierwszorzędna. Są ważniejsze sprawy, na których na razie się skupiam.

Patrycja pracuje jako instruktorka fitness. Czy chce iść śladami znanych trenerek Anny Lewandowskiej czy Ewy Chodakowskiej i być z tego tytułu jeszcze bardziej rozpoznawalna?

Dla mnie są to mistrzynie w swoim fachu. Nie mam zamiaru z nikim konkurować, chciałabym iść swoją drogą. Mogę tylko je podziwiać za to, co zrobiły i jakie imperium sobie stworzyły. Chciałabym powtórzyć ich osiągnięcie w innej dziedzinie sportowej. Może coś innego i oryginalnego?

Jesteśmy ciekawi, czy druga edycja również przyniesie zwyciężczyni sukces i sławę, tak jak to stało się w przypadku Patrycji.

Będziecie oglądać Projekt Lady 2?

Zobacz: Patrycja Wieja skomentowała zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan w „Azji Express”: „Z jednej strony jest piękną damą, a z drugiej…” [Wideo]

Patrycja Wieja- urodziny Party

Patrycja Wieja opowiedziała o zmianach w swoim życiu po programie Projekt Lady


Patrycja Wieja - urodziny DJ Adamusa

Patrycja Wieja - urodziny DJ Adamusa

Patrycja Wieja z Projekt Lady na urodzinach gazety. Zdjęcia 2016

Patrycja Wieja z Projekt Lady na urodzinach gazety. Zdjęcia 2016

Patrycja Wieja - premiera w Teatrze Capitol: Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i Powroty

Patrycja Wieja - premiera w Teatrze Capitol: Zdobyć, Utrzymać, Porzucić 2. Rozstania i Powroty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×