Małgorzata Rozenek o zarobkach. Pierwszą pensję wydała na… „Miałam takie poczucie, że właśnie realizuję jakąś potrzebę”

Małgorzata Rozenek o zarobkach

Małgorzata Rozenek o zarobkach

Na co Małgorzata Rozenek wydała pierwszą pensję? W co zainwestowała? Gwiazda zdradziła Jastrząb Post, jaką przyjemność sprawiła sobie lata temu.

W tym roku mija 10 lat od telewizyjnego debiutu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda zaczęła swoją karierę od prowadzenia polskiej edycji Perfekcyjnej pani domu. Z miejsca stała się ulubienicą kolorowej prasy. Nie dość, że wyglądała jak hollywoodzka aktorka, to jeszcze była żoną jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów, któremu urodziła synów dzięki budzącej kontrowersje metodzie in vitro – z czasem stała się jej propagatorką.

W ciągu dekady Rozenek wyrosła na największą gwiazdę TVN. Zgarniała kontrakt za kontraktem, a do tego nie szczędziła mediom ekscytujących doniesień z życia prywatnego. Rozwiodła się z drugim mężem, pokłóciła się z Kingą Rusin, zaprzyjaźniła z Piotrem Kraśko, związała z Radosławem Majdanem, wzięła z nim ślub i urodziła mu syna – Henia.

W ostatnich latach Małgorzata skupiła się na budowaniu własnego imperium. Jej pozycję na rynku ugruntowała własna marka odzieżowa Mrs. Drama. W grudniu prezenterka otworzyła pierwszy butik stacjonarny przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie, nazywanej polską Fifth Avenue.

Na co Małgorzata Rozenek wydała pierwszą pensję?

Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, zebrało się na sentymenty. Przed naszą kamerą zdradziła, na co wydała pierwszą pensję. Gdy tylko na jej konto wpłynęła pokaźna sumka, natychmiast pobiegła do ulubionego jubilera i sprawiła sobie przyjemność w postaci wymarzonego pierścionka:

Jeśli chodzi o kupowanie biżuterii, to zdecydowanie jest to praca mojego męża. Pamiętam, że za pierwsze zarobione pieniądze kupiłam sobie taki pierścionek, o którym marzyłam. I miałam przyjemność w tym, że sama go sobie kupiłam. Miałam takie poczucie, że właśnie realizuję jakąś potrzebę sama. I naprawdę dało mi to takie fajne zadowolenie.

Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu. Dziś Rozenek jest ambasadorką marki biżuteryjnej ZoZo Design, a do tego co rusz dostaje błyskotki od męża. Radosław doskonale wie, jak sprawić ukochanej przyjemność:

Ale jeśli chodzi o biżuterię, to rozpieszcza mnie Radosław. Ale tak naprawdę, jak się przestudiuje moje zdjęcia, to widać, że od lat jestem w biżuterii ZoZo.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan - prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii

Małgorzata Rozenek - premiera biżuterii Zozo Design

Małgorzata Rozenek - premiera biżuterii Zozo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×