Jakim ojcem jest Misiek Koterski? Marcela Leszczak ma tylko jedną uwagę [WIDEO]

Misiek Koterski, Marcela Leszczak, syn Fryderyk

Misiek Koterski, Marcela Leszczak, syn Fryderyk

Misiek Koterski i Marcela Leszczak o synu Fryderyku

Na premierze filmu Podatek od Miłość pojawili się Misiek Koterski i Marcelina Leszczak. Para rzadko pojawia się na salonach od kiedy na świat przyszedł ich syn Fryderyk. W rozmowie z naszą reporterką, Misiek razem ze swoją ukochaną opowiedzieli o tym, jak bardzo zmieniło się ich życie po narodzinach syna:

Od czasu do czasu wychodzimy z domu, ale to jest zawsze ogromne święto i powiem tak- na początku ja nie ukrywam, że jak urodził się Fryderek to odczuwałem ogromne szczęście, ale sobie myślałem, że to jest trochę koniec życia i poświęcenie. Ale powiem szczerze- teraz każde wyjście jest jak ogromne święto i okazało się, że to działa w drugą stronę- teraz doceniam jeszcze bardziej ten czas, który razem spędzamy – powiedział Koterski.

Jakim ojcem jest Misiek, który do niedawna słynął z imprezowego stylu życia? Marcela Leszczak nie ma prawie żadnych uwag, za wyjątkiem jednej:

Fryderyk nie mógłby mieć lepszego ojca. Ja nic złego nie mogę powiedzieć, jest super tatą. Tylko z wstawaniem do dziecka jest różnie – powiedziała Marcela.

Koterski podzielił się z nami swoimi przeżyciami z pierwszych tygodni życia jego syna:

Ja uważam, że to jest tak, jak mogę, to wstaję oczywiście, ale to rzadko się zdarza. Ale myślę sobie tak, człowiek jeden pracuje, jeden się poświęca bardziej dziecku, jest jakiś podział obowiązków. Na początku jak wziąłem trochę więcej wolnego po narodzinach synka, to było do dźwignięcia, ale ja wiem ile to jest wysiłku i ja podziwiam Marcelę i każdą mamę, bo ja uważam, że każda matka powinna dostawać normalnie pensję za to, że wychowuje dziecko. Oczywiście, to ktoś może powiedzieć, że to jest dziecko i tak dalej, ale to jest najtrudniejsza praca i najtrudniejszy zawód świata, więc ja podziwiam wszystkie kobiety.

Cała rozmowa poniżej.

Gwiazdy na premierze filmu “Podatek od miłości”: Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Kayah, Agnieszka Hyży, Majka Jeżowska

Marcela Leszczak pokazała zdjęcia prosto z porodówki! Ona nie ma nic do ukrycia!

Ależ on ją kocha! Misiek Koterski na oczach całej Polski zażądał przeprosin dla pięknej Marceli Leszczak!


Misiek Koterski z synem Fryderykiem

Misiek Koterski z synem Fryderykiem

Michał Koterski i Marcela Leszczak - Podatek od miłości, premiera filmu

Michał Koterski i Marcela Leszczak - Podatek od miłości, premiera filmu

Michał Koterski na spacerze z synkiem

Michał Koterski na spacerze z synkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×