O tym Kuba Wojewódzki nie napisał w swojej książce. Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła jeszcze więcej tajemnic z ich relacji [WIDEO]

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kuba Wojewódzki czy mieli romans?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kuba Wojewódzki czy mieli romans?

Co łączyło Martę Żmudę Trzebiatowską i Kubę Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki śmiało mógłby zawalczyć o tytuł polskiego Hugh Hefnera. Showman ma na swoim koncie mnóstwo romansów z najpiękniejszymi gwiazdami polskiego show-biznesu. W swojej książce samozwańczy król TVN-u pochwalił się, że na liście jego króliczków znalazła się Marta Żmuda Trzebiatowska:

To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego, niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia – czytamy w „Nieautoryzowanej autobiografii”.

Aktorka, która obecnie jest szczęśliwą żoną i matką, nie ukrywa swojego zaskoczenia słowami Wojewódzkiego. W rozmowie z naszą reporterką przedstawiła swoją wizję ich „romansu”:

Zareagowałam z dużym uśmiechem. To było tak dawno temu, że naprawdę zatarło się już w mojej pamięci. Pamiętam, że spotkaliśmy się i Kuba próbował mnie namówić na udział w swoim programie. Nie pojawiłam się do dnia dzisiejszego. Długo namawiał, ale te spotkania, ja bym ich nie określiła „romansem”, jak to media zrobiły w nagłówkach, uważam, że jest to duża przesada. Nazywałabym je raczej fajnymi spotkaniami z fajnym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył. Postanowiłam wtedy skorzystać z tego, że Kuba jest dziennikarzem i wykłada też dziennikarstwo. Bardzo chciałam się dowiedzieć takich podstawowych rzeczy, jak udzielać wywiadów, jak autoryzować wywiady i jak nie popełniać takich podstawowych błędów, które potem, podczas autoryzacji sprawiały mi dużo kłopotów. Nawet pomógł mi autoryzować jeden z wywiadów, taki do dużego miesięcznika, więc była dla mnie naprawdę dużym wsparciem i do dzisiaj mam coś takiego, że jak mam jakąś wątpliwość to lubię go zapytać o zdanie.

Głos w sprawie zabrała także Renata Kaczoruk:

Nie miałam jeszcze okazji przeczytać, nie miałam jej kompletnie w dłoniach natomiast kibicuję i mam nadzieję, że będzie miała szeroką poczytność. Ten fragment o sobie troszkę znam, nie czytałam jeszcze właściwego cytatu, natomiast wiem, co tam się znajdzie. Mam nadzieję, że ta książka namiesza w show-biznesie, myślę, że to będzie bardzo ciekawa pozycja.

Jesteście ciekawi autobiografii Kuby?

Renata Kaczoruk oceniła książkę Kuby Wojewódzkiego: „Wiedziałam co tam się znajdzie” [WIDEO]

Edyta Górniak narozrabiała w programie Kuby Wojewódzkiego. Król TVN-u po latach ujawnił jej gwiazdorskie zachcianki!

Agnieszka Kaczorowska wyparła się romansu z Kubą Wojewódzkim. Oto jej wersja zdarzeń


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - premiera filmu

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula - premiera filmu "Planeta Singli 2"

Marta Żmuda-Trzebiatowska-Jesienna ramówka TVP 2018

Marta Żmuda-Trzebiatowska-Jesienna ramówka TVP 2018

Marta Żmuda Trzebiatowska - TeleKamery 2009

Marta Żmuda Trzebiatowska - TeleKamery 2009

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×