Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!

Kuba Wojewódzki kobiety, romanse, związki, książka

Kuba Wojewódzki kobiety, romanse, związki, książka

Kobiety Kuby Wojewódzkiego. Z kim miał romans?

Kubę Wojewódzkiego można określić mianem największego flirciarza polskiego show-biznesu. Gwiazdor ma na swoim koncie kilka poważnych związków i mnóstwo głośnych romansów, o których dotychczas nie mówił publicznie. Wszystko postanowił jednak wyjawić w swojej autobiografii Nieautoryzowana autobiografia (kosztuje ok. 40 zł), która właśnie trafiła do sprzedaży. Showman w swojej książce ujawnił nazwiska znanych kobiet, z którymi łączyło go coś więcej niż tylko sprawy zawodowe.

Jedną z kochanek Wojewódzkiego była Agnieszka Kaczorowska. Para nawiązała bliski kontakt, gdy młoda gwiazda – jeszcze przed udziałem w Tańcu z gwiazdami, znana głównie z roli w Klanie – gościła w programie Kuby:

Nie krążyło jeszcze nad nią fatum femme fatale, ale można było dostrzec już wtedy pączkujące uroki tego określenia. Jej kobiecość przyspieszała w trzy sekundy do setki. Ktoś, kto się tak rusza, musi mieć świadomość konsekwencji tego ruszania – czytamy w książce showmana.

Okazuje się, że Kubę łączyła także bliska relacja z Mają Sablewską, z którą występował razem w X-Factorze:

Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy – zdradził gwiazdor.

Król TVN-u opisał również swoją wyjątkową relację z Martą Żmudą-Trzebiatowską:

To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi. Na początku randkowanie według kalendarza narzeczonego może uchodzić za radosną grę w chowanego, niestety wcześniej czy później nawet najbardziej zakochany narzeczony zrozumie, że ktoś robi z niego durnia.

Na deser Wojewódzki podzielił się smaczkami z jego najgłośniejszego medialnego związku z Anną Muchą:

Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina.

Przy okazji Kuba pochwalił się również, że chwilę, w której publicznie obsmarował byłą partnerkę w swoim talk-show, wyśmiewając jej wagę (Anna Mucha przytyła 5 kilo), oglądało go aż 5 milionów widzów.

Przypomnijmy, że na liście króliczków Wojewódzkiego znajdują się jeszcze m.in. Natalia Lesz, Dominika „Wodzianka” Zasiewska, Sara Faraj i Renata Kaczoruk. Związek z ostatnią z wymienionych był jednym z najgłośniejszych i najbardziej intensywnych w karierze dziennikarza.

Kuba Wojewódzki w sierpniu skończył 55 lat. Plotki głoszą, że jego obecnym obiektem westchnień jest Malwina Wędzikowska – stylistka TVN-u i była partnerka Rinke Rooynesa.

Agnieszka Chylińska z własnym talk-show, a w nim Edward Miszczak i największe gwiazdy TVN-u! Mamy pierwsze zdjęcia z planu

Kubę Wojewódzkiego wbiło w fotel! Dawid Podsiadło ujawnił swoje zarobki: „Mam dużo za dużo”. Ile dokładnie?

Michał Szpak o mało nie eksplodował po słowach Kuby Wojewódzkiego! Oto, co mu powiedział [WIDEO]


Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia, okładka książki

Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia, okładka książki

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha - TeleKamery 2003

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha - TeleKamery 2003

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×