Szukaj

Gwiazdy na pokazie kolekcji Mario Menezi w Krakowie. Co je zachwyciło? [WIDEO]

Mario Menezi gwiazdy pokaz

Mario Menezi gwiazdy pokaz

Gwiazdy na pokazie kolekcji Mario Menezi

Mario Menezi już prawie od 20 lat tworzy w Polsce modę na najwyższym poziomie w segmencie krawiectwa miarowego, którą kultywują jej założyciele – Dorota i Dariusz Pieniak. Moda, styl i design połączone w ponadczasową całość to właśnie cechy, które wyróżniają markę, widać to doskonale w propozycjach przedstawionych przez nich 8 marca podczas Mercure Fashion NightZaprezentowano aż trzy kolekcje – dzienną, wieczorową oraz taką, którą noszą gwiazdy. Wszystkie dedykowane były kobietom, które pragną być wyjątkowe i zmysłowe.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru mogliśmy podziwiać trzy kobiece linie: business, koktajl oraz kreacje wieczorowe. Pokaz Mario Menezi oglądały m.in Dorota Gardias, Beata Kozidrak, Katarzyna Cerekwicka czy Otylia Jędrzejczak, a w  charakterze modelki wystąpiła nawet Agata Steczkowska.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy zdradziły, dlaczego współpracują z marką Mario Menezi i co im się w niej naprawdę podoba:

Współpracuję z Mario Menezi i jest to naprawdę owocna współpraca. W tej chwili pracujemy nad kreacjami na nasze koncerty jubileuszowe więc naprawdę będzie się działo, bo będę często zmieniała ubrania! – skomentowała  Kozidrak.

Otylia była zauroczona tym, co zostało zaprezentowane na wybiegu:

Mario Menezi pokazał w tej kolekcji kobiecość i seksapil, jednocześnie też pokazał taką delikatną stronę kobiety i to chyba jest ważne dla każdej z nas, bo są kreacje, które są mocniejsze, są kimona, są kreacje takie jak delikatniejsze sukienki zwiewne. To, co jest fajne w tej marce, to jest to, że bez względu na to, czy jesteś rozmiarem 34 czy 44 to zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Dorota, która zawsze wygląda perfekcyjnie, również jest ogromną fanką Mario Menezi:

Pięknie. Bardzo elegancko, bardzo kobieco i zmysłowo. Ja lubię też gdy czuję się czasami w ubraniu jak w zbroi i tutaj te biznesowe stylizacje one są taką – ja to tak postrzegam – zbroją. To musi być naprawdę dobrze skrojone, musi dobrze leżeć, my się musimy w tym dobrze czuć. Te wszystkie ołówkowe spódnice kocham. Wpuszczone w te spódnice bluzki, uwielbiam taki styl, często się ubieram tak do pracy więc bardzo mi się podoba. Są fajne propozycje, na każdą porę dnia i na każdą porę roku tak więc ta różnorodność mnie po prostu ujmuje.

Cerekwicka docenia różnorodność trzech kolekcji, które zostały zaprezentowane podczas wspomnianego wieczoru:

Kobiecość, piękne materiały, które cudownie mienią się w świetle. Dla mnie to jest ważne, jako artystki występującej na scenie, aby ten materiał był piękny. Poza tym, tak jak było widać po dzisiejszym pokazie, tutaj każda kreacja jest inna, od kobiecości przez klasykę, oraz odrobinę szaleństwa.

Zobaczcie w naszym wideo jak prezentowały się najnowsze kolekcje:

Bal Dziennikarzy 2018: Wytworna Edyta Herbuś jak z wielkiego wiedeńskiego balu! Co za szyk i elegancja!

Kompletnie odmieniona Dorota Gardias na Balu Dziennikarzy 2018! Prawie jej nie poznaliśmy!

Piękna Kinga Rusin od stóp do głów w najnowszych trendach szaleje w USA! Jest już gotowa na Oscary! “Klasa sama w sobie”


Beata Kozidrak – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Beata Kozidrak – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Agata Steczkowska – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Agata Steczkowska – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Dorota Gardias – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Dorota Gardias – Mario Menezi, pokaz wiosna lato 2018 w hotelu Marcure w Krakowie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×