Na prezentacji kolekcji Mokobelle pojawiła się cała śmietanka show-biznesu, która już od wielu lat nosi biżuterię tej marki. Wśród gości pojawiła się m.in Basia Kurdej-Szatan, Dorota Gardias, Karolina Szostak, Paulina Krupińska, Paulina Sykut Jeżyna i Kamila Szczawińska. Każda z pań- chociaż są tak różne i reprezentują różne style bez problemu wybrała coś dla siebie! A co podoba im się w Mokobelle?
Dorota Gardias stwierdziła, że najbardziej podoba jej się różnorodność i kolory!
Basia Kurdej-Szatan również zauważyła jak bardzo wyjątkowa jest ta biżuteria!
Paulina Sykut Jeżyna jako minimalistka również uwielbia markę Mokobelle!
Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał wideo!