Marcelina Zawadzka ma za sobą ciężki początek roku. Opowiedziała nam o trudnym czasie [WIDEO]

Marcelina Zawadzka ma za sobą ciężki czas

Marcelina Zawadzka ma za sobą ciężki czas

Marcelina Zawadzka ma za sobą trudny czas. Gwiazda nie ukrywa, że pierwszy miesiąc 2020 roku kosztował ją wiele emocji. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Popularność to nie tylko splendor, pieniądze i sława. Okazuje się, że bycie na szczycie ma też sporo minusów. Przekonała się o tym Marcelina Zawadzka, której pozycja w show-biznesie z roku na rok umacnia się. Miss Polonia jest już gospodynią kilku programów TVP – prowadzi Pytanie na śniadanie, The Voice Kids, jest ozdobą wszystkich kluczowych imprez okolicznościowych i koncertów emitowanych na antenie telewizji. Pełni również funkcję ambasadorki marek kosmetycznych i odzieżowych. Za jeden post sponsorowany na Instagramie dostaje ok. 15 tysięcy złotych.

Marcelina Zawadzka pokonała trudny czas. Co się działo w jej życiu?

Marcelina w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że natłok zajęć doprowadził do kryzysu w jej życiu prywatnym. Gwiazda musiała przestawić swój zegar biologiczny. Nie miała czasu na spokojny, ośmiogodzinny sen. Kiedy większość Polaków smacznie śpi, regenerując siły przed kolejnym dniem, ona już o świcie przygotowuje się do wejścia na plan śnidaniówki. Zawadzka często zarwane noce odsypiała w garderobie, pomiędzy nagraniami.

Już jest wszystko w porządku. Jakoś się wygrzebuję z tego wszystkiego. Ze snem bywa różnie, jak się wstaje do programu na 5 rano, czyta scenariusz , więc jest ciężko jak się tak pracuje. I w nocy i rano. Staram się odsypiać kiedy mogę, czasem w ciągu dnia. Ale to już nie jest takie dobre, bo chodzę potem taka rozlazła. Staram się bardziej zadbać o siebie. Ten nowy rok przynosi dużo zmian – powiedziała Zawadzka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Sporo emocji Marcelinę kosztował wyjazd do Afryki. Na Czarnym Lądzie miała okazję zobaczyć, jak wygląda życie w biedzie, z jakimi problemami zmagają się mieszkańcy trzeciego świata. To, co zobaczyła, odcisnęło na niej ogromne piętno:

Byłam ostatnio w Afryce, niedawno wróciłam. Człowiekowi się trochę świat zmienia, jak widzi rzeczywistość w tak trudnych, biednych krajach. Ci ludzie jaką mają perspektywę, albo wręcz jakich nie mają perspektyw. Styczeń był dla mnie dość ciężki psychicznie, jeśli chodzi o Afrykę.

Mamy nadzieję, że Marcelinę czekają już tylko same pozytywne chwile. Cała rozmowa poniżej.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka wysłała SMS-a do Rafała Jonkisza. O jakiej treści?

https://youtu.be/YYce7h3_fOY


Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu wychodzi z Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka w The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka w The Voice of Poland

Marcelian Zawadzka na konferencji promującej Sylwester 2019

Marcelian Zawadzka na konferencji promującej Sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×