Magda Narożna ma chrapkę na rolę w filmie. Zagra wszystko poza jednym: „Nie ukrywajmy, że to nie jest proste”

Magda Narożna o karierze w filmie

Magda Narożna o karierze w filmie

Magda Narożna idzie jak burza. Nowe piosenki, programy w telewizji, a teraz film? Gwiazda disco-polo ma ambitne plany na przyszłość. Zdradziła nam, kogo chciałaby zagrać i na jakie sceny nie jest jeszcze gotowa.

Magda Narożna zadebiutowała dekadę temu, występując w show Must be the music. Jako jedyna artystka disco-polo dotarła aż do finału programu. Chociaż nie wygrała, to i tak zrobiła oszałamiającą karierę. Udało się jej trafić w gusta słuchaczy. Każda jej piosenka notuje milionowe wyświetlenia na YouTubie.

Magda Narożna chce zagrać w filmie

Obecnie Magdę można oglądać w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Praca na planie show Polsatu, w którym wciela się a najróżniejsze legendy estrady, tak bardzo przypadła jej do gustu, że zapragnęła kolejnych wyzwań, tym razem aktorskich. Narożna ma chrapkę na rolę w filmie, albo chociaż w serialu. O szczegółach opowiedziała Jastrząb Post:

Ja czekam na jakieś propozycje. Bardzo chętnie zagram, jestem otwarta na coś innego, nowego. Przez cały program śmiałam się, że czekam na rolę w jakimś filmie. Bardzo chętnie sprawdziłabym się aktorsko, żeby jakieś swoje marzenia, pragnienia spełnić.

Ma już nawet pomysł, kogo zagrać:

Chciałabym zagrać konkretną, pewną siebie babkę. Taką z pazurem, która idzie przed siebie i ma poukładanie w głowie. Jest pewna siebie i tego co robi. Taka rola by we mnie siedziała najbardziej.

Liderka Pięknych i młodych nie wie, czy odnalazłaby się w scenach łóżkowych:

Romanse i takie rzeczy, to nie wiem. Chyba bym musiała najpierw przejść przez szkołę aktorską, żeby w ogóle się odważyć na takie role, w których trzeba w jakimś stopniu zbliżyć się do drugiego człowieka. Nie ukrywajmy, że to nie jest takie proste, jak nie ma się o tym zielonego pojęcia.

Cała rozmowa poniżej.


Magdalena Narożna bez makijażu

Magdalena Narożna bez makijażu

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×