Katarzyna Skrzynecka o sporze Pisarek i Wiśniewskiego. Wskazała, kto ma rację. „Wyglądało to zupełnie inaczej” [WIDEO]

Katarzyna Skrzynecka, Karolina Pisarek, Michał Wiśniewski

Katarzyna Skrzynecka, Karolina Pisarek, Michał Wiśniewski

Katarzyna Skrzynecka zabrała głos ws. konfliktu Karoliny Pisarek i Michała Wiśniewskiego. Powiedziała, jak wyglądał on zza kulis i kto ma rację.

Karolina Pisarek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Początkowo wielu internautów zarzucało jej, że nie nadaje się do programu. Hejtowana modelka znalazła oparcie w Michale Wiśniewskim. Juror stanął w jej obronie.

Podczas jednego z odcinków formatu mówił do hejterów:

Moim zdaniem powinno być tak, że każdy, kto bardzo nieeleganckie komentarze publikuje pod nagraniami nie tylko tej uczestniczki, ale generalnie, powinien sam po prostu wziąć telefon, najlepiej nagrać siebie w danej piosence, bo to jest przecież nic prostszego i to by go upoważniało do dodania komentarza. To jest program rozrywkowy, więc ja się strasznie cieszę, że tutaj jesteś. Mam nadzieję, że wszyscy ci, co oczekują, że wszystko będzie cudownie i idealnie…

Pisarek zareagowała jednak na jego słowa krytycznie i zarzuciła mu w mediach społecznościowych, że wybiela swój wizerunek jej kosztem. Później, w rozmowie z Jastrząb Post, powiedziała, że Michał jest dwulicowy, ponieważ inaczej zachowuje się poza kamerami, a inaczej na wizji.

Katarzyna Skrzynecka o sytuacji z Karoliną Pisarek i Michałem Wiśniewskim

Nasza reporterka o sprawę zapytała Katarzynę Skrzynecką. Jurorka zdecydowanie stanęła w obronie kolegi z formatu. Powiedziała, że poza studiem telewizyjnym nie było żadnych scysji pomiędzy Wiśniewskim i Pisarek, a ten pierwszy zachowywał się dobrze.

Naprawdę wyglądało to zupełnie inaczej niż opisała to Karolina. Myślę, że wszystko to, co zawierało się w naszych ocenach, każdego z nas jurorów, w tym również w ocenach Michała to było to, co państwo oglądali na ekranie i co miało miejsce tutaj w studio. Poza studiem telewizyjnym nie było żadnych niemiłych sytuacji pomiędzy Michałem i Karoliną.

Katarzyna nie ukrywa, że jurorzy byli zdziwieni reakcją Karoliny:

Wręcz myślę nas to zdziwiło, ponieważ Michał miał kilka bardzo życzliwych, krótkich rozmów z Karoliną, parę miłych rozmów serdecznie ją wspierających. Ktoś kiedyś powiedział zabawne, chociaż prawdziwe powiedzonko – „Każdy dobry uczynek zostanie kiedyś przykładnie ukarany”. No tak bywa. Trudno.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Karolina Pisarek w TTBZ

Karolina Pisarek w TTBZ

Michał Wiśniewski - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA

Michał Wiśniewski - wiosenna ramówka Polsatu | fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież ona ma wypisane na twarzy, że jest jedzą. Antypatyczna, zarozumiała i mściwa. Ma tupet. Jak można pchac się do programu i nie mieć żadnego talentu, ani wokalnego, ani tanecznego?… Nie jesteś tak wspaniałą jak ci się wydaje, wiec trochę samokrytyki….

 • Gość pisze:

  pisarek odbiło, myśli że jest wielką gwiazdą hahaha

 • Gość pisze:

  Pisarek nic sobą nie prezentuje tylko ma pretensje tak było też w top model z Joanną

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Konfliktową, antypatyczna, niemiła, zarozumiała. Tak się nie zachowuje osoba doelniona i pewna siebie. Krupie zazdrościła, bo uroda jej nie dorównuje.

 • Gość pisze:

  Pisarek super wisniewski okropny

 • Gość pisze:

  P.KASIENKA jak zawsze z klasa kobieta Michal spoko Pisarek wyzej sra niz dupe ma

 • Gość pisze:

  Ta Pisarek kloci sie z kazdym,uwaza sie za wielka gwiazde,a jest nikim😪

 • Gość pisze:

  Program obciachowy.Sami znawcy muźyki się znalazły. ŻENADA.

 • Ewelina pisze:

  Skrzynecka ma całkowitą rację,to Karolina uważa się za pępek świata i wszyscy mają ją głaskać.Powinna zejść na ziemię i pomyśleć o nauczeniu się skromności. Skromność zawsze popłaca i to Karolina jest dwulicowa, nie Michał ,On jest szczerym facetem ,z całą pewnością nie dwulicowy.Brawo Michał,a Karolina powinna nauczyć się żyć z innymi,bo to że ona nie umie śpiewać to widać w programie TTBZ.Zwyczajne beztalencie.🤷

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×