Karolina Pilarczyk gwiazdą produkcji Charlize Theron! Polka o kulisach współpracy z Netflixem: „Najpierw potraktowałam to jako żart, bo…” [WIDEO]

Karolina Pilarczyk o Hyperdrive

Karolina Pilarczyk o Hyperdrive

Karolina Pilarczyk może mówić o kolejnym spektakularnym sukcesie. Polka dołączyła do obsady amerykańskiego hitu stworzonego między innymi przez Charlize Theron. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Karolina Pilarczyk to kobieta wulkan. Nie dość, że odnosi ogromne sukcesy i jest dwukrotną Mistrzynią Europy w driftingu, to na dodatek świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu. w 2018 roku zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Diablo. Wyścig o wszystko. To jednak nie koniec sukcesów.

Karolina Pilarczyk o roli w serialu Hyperdrive

Znana drifterka została zaproszona do produkcji Netflixa Hyperdrive, której współproducentką jest sama Charlize Theron. W projekcie udział biorą elitarni uliczni rajdowcy z całego świata, którzy testują swoje zdolności w doładowanych, mocno modyfikowanych autach na największym samochodowym torze przeszkód w historii.

Karolina w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała, jak doszło do niecodziennej współpracy:

Wzięłam udział w niesamowitej produkcji „Hyperdrive”, którą zrobił Netflix. Jest to pierwsze tego typu show i format zrobiony w Stanach Zjednoczonych, ale nie tylko w Stanach. Też na świecie. Jest to takie reality tv związane z samochodami i ja zostałam zaproszona do tego show. Nie ukrywam, że jak dwa lata temu zadzwoniono do mnie i zaproszono, to najpierw potraktowałam to jako żart, bo wyglądało to tak kolorowo, że nie sądziłam, że coś takiego dojdzie do skutku. Doszło do skutku i było to niesamowite reality. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział i że mnie wybrano.

Zobacz: Charlize Theron pokazała transseksualną córkę. Aż ciężko uwierzyć, że August urodziła się chłopcem

Karolina Pilarczyk na planie Hyperdrive

Karolina Pilarczyk na planie Hyperdrive

Czy sportsmenka miała przyjemność poznać Charlize?

Nie poznałam Charlize Theron, ale w najbliższym czasie jedziemy do Las Vegas na bardzo duże targi motoryzacyjne, gdzie chcą zebrać zawodników i ludzi biorących udział w tym programie. Podobno ma też być Charlize Theron. Mam nadzieję, że będę mogła z nią porozmawiać – wyznała Pilarczyk w rozmowie z Jastrząb Post.

Charlize Theron w czarnych włosach

Charlize Theron jest producentką hitu Netflixa

Niewielu polskim aktorkom udaje się zagrać choćby w jednej produkcji z amerykańskiej Fabryki Snów. Te, którym udało się osiągnąć sukces za oceanem, mogą czuć się docenione przez amerykański przemysł filmowy, do tego grona z pewnością zalicza się Karolina.

Cała rozmowa z Pilarczyk poniżej.

Zobacz: Małgorzata Rozenek chwali się eleganckim domem! Internauci oszaleli z wrażenia. Co za luksus!


Karolina Pilarczyk – premiera filmu Diablo

Karolina Pilarczyk – premiera filmu Diablo

Karolina Pilarczyk - Bieg Czas na Wzrok 2019

Karolina Pilarczyk - Bieg Czas na Wzrok 2019

Karolina Pilarczyk- Elle Man nowe wydanie magazynu

Karolina Pilarczyk- Elle Man nowe wydanie magazynu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×