Szukaj

Katarzyna Bosacka bezlitośnie skwitowała karierę Justyny Żyły! „Nie wystarczy tylko…” [WIDEO]

Kasia Bosacka Justyna Żyła

Kasia Bosacka Justyna Żyła

Katarzyna Bosacka o karierze Justyny Żyły

Katarzyna Bosacka w rozmowie z Jastrząb Post podsumowała medialną karierę Justyny Żyły. Co sądzi o byłej żonie Piotra Żyły? Wróży jej wielką popularność? Zobaczcie wideo!

Od wielu lat show-biznes rządzi się swoimi prawami, a utrzymać się w nim mogą tylko najlepsi. Jest wiele karier, które tak jak nagle wybuchnęły, tak i nagle zgasły. Jednak niektórym udaje się utrzymać na rynku wiele lat. Przykładem takim, jest Katarzyna Bosacka, która z powodzeniem realizuje swój program w TVN Style, pisze książki i jest bardzo aktywna zawodowo. Ostatnimi czasy wiele gwiazd próbuje swoich sił na różnych obszarach, stając się specjalistami od pisania książek czy zdrowego odżywiania. Czy zdaniem Katarzyny na rynku jest na to miejsce?

Żyjemy w wolnym kraju. Każdy z nas, robi to, co uważa. Natomiast rzeczywiście, rynek weryfikuje- po prostu. Ja przez 12 lat pracy w TVN Style rzeczywiście spotkałam się z wieloma koleżankami z branży, które miały programy, czy parami, zespołami, które miały różne programy, a tak naprawdę do tej pory jest Ania Nowak- Ibisz, zostałam ja, Majka Sablewska, Ula Pedantula..a takie wolne elektrody, które pojawiają się, znikają, gwiazdy, które są na chwileczkę- bardzo znane żony skoczków narciarskich- one tak wybuchają i zanikają i tyle. Pewnie jest taka potrzeba rynku. Ja mogę powiedzieć, że jestem polonistką z wykształcenia, umiem pisać, jestem dziennikarzem prasowym również, piszę sobie sama scenariusze, więc w moim przypadku pisanie książek jest moją robotą dziennikarską, którą robię.

W kilku słowach oceniła także niezwykle szybką karierę Justyny Żyły:

Ja jestem osobą, która życzy wszystkim wszystkiego najlepszego. Ale wydaje mi się, że czasem po prostu nie tylko nazwisko wystarczy, żeby gdzieś zaistnieć i trzeba talentu, do tego, żeby się na tym rynku utrzymać.

Zgadzacie się z nią?

Katarzyna Bosacka zaprezentowała się ze swoim przystojnym mężem na kanapie “Dzień Dobry TVN”! To był ich wspólny debiut medialny!

Wow! Katarzyna Bosacka schudła, zmieniła styl i wygląda bosko! Gdy weszła wszyscy oniemieli z wrażenia!

Pożegnajcie się z obecnym wizerunkiem Katarzyny Bosackiej! Gwiazda TVN Style już niebawem będzie szczupła jak igiełka!


Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Justyna Żyła i Tomasz Barański – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 3

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Tomasz Barański i Justyna Żyła – Taniec z gwiazdami 9, odcinek 2

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×