Joanna Przetakiewicz rozgadała się o… męskich „rozmiarach”! Teraz kobiety jeszcze bardziej będą jej zazdrościć Rinke Rooyensa [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz o Rinke Rooyens związek penis

Joanna Przetakiewicz o Rinke Rooyens związek penis

Joanna Przetakiewicz o związku z Rinke Rooyensem

Związek Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa trwa dłużej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Bizneswoman i holenderski producent telewizyjny spotykają się ze sobą od listopada 2017, co oznacza, że przez jakieś pół roku udało się im utrzymać swoją relację w tajemnicy przed mediami. Obecnie jednak para nie stroni od wspólnych wyjść na eventy, często też są na celowniku stołecznych paparazzi.

W rozmowie z naszą reporterką Joanna zaznaczyła, że jej miłość kwitnie, a sporą zasługę ma w tym Rinke, który rozpieszcza swoją ukochaną nie tylko od święta. Co więcej, Przetakiewicz nawiązała do „rozmiarów męskości”. Ze słów projektantki jasno wynika, że raczej nie powinna mieć powodów do narzekania:

To są takie zaskoczenia, które są na co dzień, bez żadnych okazji. To o to chodzi. Nie ma nic bardziej męskiego niż cecha troskliwości w stosunku do kobiety. Bo nie wyobrażam sobie silnego, poważnego faceta, który jest prawdziwym mężczyzną, i który nie troszczy się o kobiety. Ja powiedziałam kiedyś coś bardzo kontrowersyjnego, w „Dzień Dobry TVN”. Powiedziałam, że mężczyźni, którzy nie troszczą się o kobiety przeważnie mają małego. I to jest prawda. Potwierdzam, ponieważ wiem to z opowieści wszystkich moich przyjaciółek. Rinke jest bardzo kochający, bardzo ciepły i to mu trzeba oddać.

W mediach pojawiły się także plotki na temat ślubu pary. Czy zamierzają zalegalizować swój związek?

W ogóle nie rozmawiamy o tym, czy zalegalizować związek. Zero rozmowy na ten temat.

Kibicujecie im?

Oniemieliśmy razem z Joanną Przetakiewicz! Na rocznicę związku dostała królewski prezent! Rinke Rooyens oszalał z miłości [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz bez makijażu i ułożonej fryzury przyłapana w klasie ekonomicznej z Rinke Rooyensem! Obok siedział paparazzo!

Joanna Przetakiewicz pokazała się w staniku i zawstydziła młode o 20 lat gwiazdy. Wygląda jeszcze seksowniej niż w „Playboyu”!


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - Wszyscy do Wioseł 2018

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - Wszyscy do Wioseł 2018

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Viva! Photo Awards 2018

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens – Viva! Photo Awards 2018

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens wspólne zdjęcie

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens wspólne zdjęcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×