Szukaj

Olga Kalicka błyskawicznie odzyskała sylwetkę sprzed ciąży. Jaki jest jej sekret? [WIDEO]

Jak Olga Kalicka wróciła do formy po porodzie? Gwiazda zdradziła nam sekret swojej szczupłej sylwetki. Jaką ma dietę i czemu zawdzięcza płaski brzuch? O to zapytała ją nasza reporterka.
Olga Kalicka na temat ciąży

Olga Kalicka na temat ciąży

Olga Kalicka w styczniu urodziła swoje pierwsze dziecko, co oznacza, że już prawie od 9 miesięcy rozkoszuje się urokami macierzyństwa. Aleksy rośnie jak na drożdżach. Zdjęcia chłopca możemy regularnie podziwiać na oficjalnych profilach aktorki w serwisach społecznościowych. Nowy członek rodziny Kalickiej wzbudza zachwyt wszystkich komentujących, podobnie jak jego seksowna mama.

Zobacz: Olga Kalicka i Małgosia Borysewicz z „Rolnika” pokazały, w czym wożą dzieci! To dopiero luksus na czterech kółkach!

Jak Olga Kalicka schudła po ciąży?

Oczy internautów od dawna zwrócone są również na byłą gwiazdę M jak miłość. Wiele osób zastanawia się, jak Olga Kalicka wróciła do smukłej sylwetki po porodzie, w tak krótkim czasie. Aktorka nie tylko dobrze zniosła poród, ale też błyskawicznie odzyskała płaski brzuch.

Zobacz: Olga Kalicka wyprawiła dwie imprezy jednego dnia! Były jej huczne urodziny i chrzciny syna! Opublikowała mnóstwo uroczych zdjęć

Olga Kalicka nie poddaje się ani morderczym treningom, ani popularnym zabiegom medycyny estetycznej. Co więc robi, aby wyglądać pięknie? O to zapytała ją nasza reporterka:

Zaczęłam od tego, że poszłam do fizjoterapeuty i wydaje mi się, że to jest bardzo ważne i staram się też na moim Instagramie przypominać o tym, że te wizyty są bardzo ważne po ciąży i porodzie ponieważ w organizmie zachodzi bardzo dużo zmian. I te treningi były bardziej ćwiczeniami rehabilitacyjnymi, które pomogły mi wrócić do formy. Ale tu też chyba dużo mojej mamie zawdzięczam i tym genom. Ale to nie jest tak, że całkowicie się obijam. Staram się zdrowo odżywiać i coś tam robię. Myślę, że wszystko to miało wpływ.

Aktorka nie ukrywa, że korzysta z diety pudełkowej. Codzienne, regularnie dostarczane posiłki o ustalonej kaloryczności, pozwalają jej utrzymać smukłą sylwetkę. Jest jeszcze jeden plus odżywiania się w ten sposób – Olga ma znacznie więcej czasu dla swojej rodziny:

Dieta pudełkowa ratuje mi życie. Gdybym miała teraz każdego dnia przygotować 5 posiłków dla siebie to byłoby mi bardzo ciężko. Więc nie ukrywam, że posiłkuje się dietami teraz i dzięki temu mam więcej czasu dla dziecka i możemy z Cezarym zjeść rano śniadanie, co jest cudowne.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Olga Kalicka pochwaliła się nową fryzurą. W czarnych włosach i z grzywką wciąż wygląda tak pięknie?


Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka – Flesz Fashion Night 2019

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z mamą i synkiem na spacerze

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Olga Kalicka z synkiem na spacerze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×