Impreza Joanny Przetakiewicz była tylko dla zaszczepionych? Łukasz Jemioł rozwiał wszystkie wątpliwości [WIDEO]

Łukasz Jemioł o imprezie Joanny Przetakiewicz

Łukasz Jemioł o imprezie Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens hucznie obchodzili pierwszą rocznicę swojego ślubu. Małżonkowie urządzili imprezę, na której bawiło się niemal 200 osób. Czy wstęp mieli tylko zaszczepieni? Mamy komentarz Łukasza Jemioła.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w ten weekend świętowali pierwszą rocznicę swojego małżeństwa. Jesienią zeszłego roku poinformowali o zaręczynach, a zaledwie kilka tygodni później sformalizowali łączące ich uczucie. Zakochani w zeszłym roku zabrali swoich gości do malowniczej Grecji, gdzie urządzili piękne przyjęcie weselne. Chętnie dzielili się zdjęciami i nagraniami z urokliwej ceremonii.

Małżonkowie są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie i na każdym kroku udowadniają, że są sobie przeznaczeni. Rinke znany jest z tego, że uwielbia zaskakiwać swoją żonę romantycznymi podarunkami. Nie dziwi więc fakt, że pierwszą rocznicę ślubu chcieli hucznie celebrować u boku swoich znajomych.

Gwiazdy o imprezie rocznicowej Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna i Rinke z okazji papierowych godów urządzili bal kostiumowy, na którym bawiło się blisko 200 osób. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd show-biznesu, które były przebrane za ikony popkultury. Joanna wystąpiła jako Jennifer Lopez, a jej mąż wyglądał zupełnie jak Karl Lagerfeld.

Wśród gości znalazł się między innymi Łukasz Jemioł, który do złudzenia przypominał redaktor naczelną amerykańskiego wydania magazynu Vogue, czyli Annę Wintour. Tego wieczoru zakochanym towarzyszyła również Izabela Janachowska z mężem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post prezenterka opowiedziała o tym wyjątkowym wieczorze:

Sam pomysł, żeby goście się przebrali, dodawał takiej dodatkowej energii. I to było świetne, wszyscy się komplementowali. Więc naprawdę było pięknie. Każdy wymyślał, za co chce być przebrany. Jak dostałam zaproszenie, to zastanawiałam się się, za kogo z show-biznesu mogę się przebrać. Z kim się identyfikuję? Było mi ciężko znaleźć postać, do której byłabym podobna i pomyślałam, że muszę iść torem, że będzie coś ślubnego. Taka ikoniczna suknia wszech czasów, więc postawiłam na Grece Kelly. A książę Monako też pięknie wyglądał, więc pomyślałam, że to jest pomysł na stylizację nie tylko dla mnie, ale dla całej naszej pary. Więc na nią postawiliśmy. Jak weszliśmy na imprezę, Joanna nas zobaczyła i powiedziała, że chyba wygraliśmy konkurs na najlepszą stylizację wieczoru, wiec było nam super miło. I ja liczę, że oni co roku będą robić taką rocznicę.

Łukasz Jemioł przebrał się za kobietę:

Przebrałem się za Annę Wintour. To było dla mnie naturalne, żeby był ktoś z mody. Ale to były ogromne przygotowania. Włosy, make up, musiałem sobie zaprojektować sukienkę w temacie Anny. Buty na obcasach. Mieliśmy wspaniałą imprezę. To była jedna z fajniejszych imprez w życiu. Magiczny wieczór, wszyscy się super przebrali, świetnie się bawili. Energia, vibe, który był – był doskonały. I fajnie powracać pomału do normalności dla osób, które są zaszczepione. Zrobiliśmy badania, żeby w ogóle być na tej imprezie. Żeby mieć trochę normalnego świata, bo wszyscy za nim bardzo tęsknimy. Jest dużo komentarzy, że jesteśmy w czasie pandemii, a jak to się stało, że było tak wiele osób. Tylko osoby zaszczepione i testowane przeciw COVID-19 mogły wziąć w niej udział.

Spodziewaliście się, że na imprezie Joanny mogły bawić się tylko osoby zaszczepione?


Łukasz Jemioł, Joanna Przetakiewicz, Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Łukasz Jemioł, Joanna Przetakiewicz, Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Łukasz Jemioł - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Łukasz Jemioł - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Łukasz Jemioł - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Łukasz Jemioł - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×