Tłum gwiazd na rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Ponad 200 gości przebranych za ikony popkultury! Gessler, Socha, Kożuchowska…

Impreza z okazji 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Impreza z okazji 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens kilka dni temu świętowali 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji zorganizowali gigantyczne luksusowe party dla przyjaciół! Kogo tam nie było?! Tłum gwiazd przebranych za ikony popkultury a sami gospodarze dali czadu!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są parą od czterech lat. W rozmowie z Jastrząb Post projektantka zdradziła, że w tym czasie musieli stawić czoła wielu przeciwnościom, a negatywne doświadczenia jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyły.

Daliśmy sobie radę w najtrudniejszych chwilach, daliśmy sobie ogromne wsparcie, zrozumienie, troskę czułość i wielką miłość. I wielką przyjaźń. Więc jeżeli z tego miejsca mogę życzyć wszystkim takiej miłości, to na pewno chciałabym to zrobić.

W 2020 roku para wzięła ślub w Grecji, na który zaprosili najbliższą rodzinę oraz przyjaciół. W czwartek świętowali pierwszą rocznicę. Producent z tej okazji przygotował dla swojej żony romantyczną niespodziankę. Przetakiewicz pochwaliła się wszystkim na Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Małżeństwo postanowiło zorganizować imprezę dla przyjaciół, które rozpoczęło się w sobotę o godzinie 20 w ekskluzywnym klubie Baila. Wiemy, jak wyglądała oraz kto znalazł się na liście gości.

Kto pojawił się na imprezie z okazji 1. rocznicy ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa?

Przyjęcie odbyło się w klubie Baila w Browarach Warszawskich, w którym kilka tygodni temu miało miejsce przyjęcie urodzinowe Anny i Roberta Lewandowskich. Joanna i Rinke zorganizowali bal kostiumowy, na którym zaproszeni goście mieli przebrać się za gwiazdy Hollywood. Tym samym na sali pojawił się m.in. Charlie Chaplin, Anna Wintour (Łukasz Jemioł), Elsa z Krainy Lodu (Magda Gessler), Margot Robbie (Agnieszka Woźniak-Starak), Pretty Woman (Małgorzata Socha), a Małgorzata Kożuchowska odtworzyła swoją stylizację z Telekamer 2004 z głośną fryzurą w kształcie bajgla!

Para zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Goście otrzymali zaproszenia w formie płyt gramofonowych oraz błyszczące kule dyskotekowe, które można zauważyć również na suficie. W kwestii dekoracji lokalu małżeństwo poszło na całość. Sklepienie zdobiły przezroczyste balony oraz zielone gałązki kwiatów. Na podłodze w holu prowadzącym do głównej sali znajdowały się złote gwiazdy z inicjałami JR, a obok alejki ustawiono dekoracyjne postumenty, wewnątrz których żarzył się płomień. W centralnej części sali pojawił się bogato zdobiony słodki bufet znanej ze słodkiej obsługi ekskluzywnych imprez Galerii Słodkości.

Gwiazdą tego wieczoru była oczywiście Joanna Przetakiewicz, która wyglądała chyba najbardziej zjawiskowo w całej swojej karierze! Zaprezentowała się wszystkim, jako Jennifer Lopez. Przygotowywała się niemalże cały dzień. Styliści zadbali o to, aby była łudząco podobna do wokalistki. Stylizację dopełniła kreacją inspirowaną głośnym modelem Versace, którą Jennifer Lopez na stale zapisała się w historii podczas sławetnej ceremonii Grammy, a 20 lat później pojawiła się w niej podczas tygodnia mody w Mediolanie w 2019 roku.

Bardzo oryginalnie prezentował się również Rinke, który tego wieczoru wcielił się w Karla Lagerfelda.

Na liście gości znaleźli się m.in.: Izabela Janachowska z mężem, którzy odtworzyli ślubne stylizacje Grace Kelly i księcia Monaco Rainiera, Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko, Dawid Woliński, Nina Terentiew, doktor Marcin Ambroziak w przebraniu śpiewaka Demisa Russosa oraz inni.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze spektakularnego przyjęcia.


Mateusz Hładki, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Mateusz Hładki, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Joanna Przetakiewicz i Magda Gessler - 1. rocznica ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Jennifer Lopez w replice sukienki Versace z 2000 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×