Wysyp gwiazd na urodzinach Lewandowskich. Kogo tam nie było! Ania i Robert ściągnęli najgorętsze nazwiska. Taco, Quebo, Marina, Wieniawa…

Urodziny Lewandowskich

Urodziny Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy świętowali urodziny w towarzystwie gwiazd. Urządzili przyjęcie w klubie Baila w Browarach Warszawskich. Zobaczcie, kogo zaprosili.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku na obozie treningowym. Między nimi niemal natychmiast zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać, po pewnym czasie razem zamieszkali. Wynajęli skromne mieszkanie w Warszawie i składali się na opłaty. Kilka lat później przyszedł czas na zaręczyny, potem na ślub.

Małżonkowie osiągnęli sukcesy w życiu zawodowym i wzajemnie się wspierają. Ciężko pracowali na to, by dość do miejsca, w którym są obecnie. Robert jest utytułowanym piłkarzem. Ania spełnia się jako trenerka, która motywuje do zmian nawyków żywieniowych i zadbania o swoje zdrowie i sylwetkę.

Lewandowscy łączą pracę z życiem rodzinnym. Wychowują dwie córki: 4-letnią Klarę i Laurę, która w tym roku skończyła roczek. Chociaż to Ania głównie się nimi opiekuje, nie ukrywa, że zdarza się jej korzystać z pomocy:

Na tegoroczny obóz pojechałam z dziećmi. Nieeee, oczywiście nie sama. Miałam pomoc, bo Camp by Ann – treningi, wykłady, rozmowy z dziewczynami, organizacja – to moja praca i tak jak wszystkie pracujące mamy potrzebuję wsparcia. Klara brała udział w niektórych treningach, w formie zabawy, Laurka jest jeszcze na to za mała. Mimo wszystko to nie było łatwe.

Anna i Robert Lewandowscy — urodziny w klubie Baila w Warszawie

Niedawno Robert Lewandowski świętował 33. urodziny. Za kilka dni ten szczególny dzień w roku będzie obchodzić jego żona, Ania. Małżonkowie postanowili więc połączyć te dwie uroczystości. Urządzili przyjęcie w klubie Baila w Browarach Warszawskich. Nie zabrakło atrakcji, w tym m.in. pokazów akrobatycznych oraz apetycznie wyglądającego tortu.

Anna Lewandowska tego dnia postawiła na czarną kreację marki Jacquemus, do której dobrała zieloną torebkę Bottega Veneta (cena waha się w granicach 6,5 tys. zł) oraz skórzane botki. Jej mąż sięgnął po ciemną koszulę, którą połączył z kolorystycznie pasującymi spodniami, a także szarą marynarką.

Lewandowscy do wspólnego świętowania zaprosili sporo gwiazd. W klubie pojawiły się takie nazwiska jak m.in. Natalia Szroeder, Quebonafide, Taco Hemingway, Iga Lis, Kasia Dziurska, Robert Burneika, Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka,  Andrzej Wrona i Zofia Zborowska oraz Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim.

Jak udało nam się dowiedzieć, większość gości wyszła z imprezy pół godziny po północy. Lewandowscy i Szczęśni opuścili lokal godzinę później.

Zdjęcia z imprezy znajdziecie w galerii.


Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Urodziny Lewandowskich 2021

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona - Urodziny Lewandowskich 2021

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona - Urodziny Lewandowskich 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×