Ida Nowakowska wychowuje syna w duchu religijności. Nie brakuje jej obaw związanych z Maksem

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska ma sprecyzowane poglądy, jeśli chodzi o wiarę i jej znacznie w życiu. Naszej reporterce powiedziała, jak stara się przekazać swoje przekonania synkowi.


Ida Nowakowska to tancerka i prezenterka telewizyjna. Tańczyła w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w La Bayadere i w Lincoln Center w musicalu Reel to Real. Była uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN You Can Dance – Po prostu tańcz. W rolę jurorki wcielała się w amerykańskim talent show The World’s Best wraz z Drew Barrymore, Faith Hill i RuPaulem. Obecnie jest jedną z największych gwiazd TVP, a widzowie mogą ja oglądać w roli gospodyni Pytania na śniadanie

Prywatnie jest żoną Amerykanina Jacka Herndona i mamą słodkiego Maxa. W swoim życiu kieruje się wartościami chrześcijańskimi i deklaruje się jako praktykująca katoliczka.

Ida Nowakowska nie wstydzi się otwarcie mówić o tym, jak ważna jest dla niej wiara. Kilka lat temu przechodziła wielki kryzys, podczas którego odwróciła się od Boga. Wszystko to było związane ze śmiercią jej ojca, który przegrał walkę z nowotworem. Wszystko jednak wróciło na swoje miejsce, kiedy gwiazda zrozumiała, że tylko wówczas, gdy zawierzy Stwórcy, osiągnie spokój.

Dzisiaj z ufnością podchodzi do testów, jakie stawia przed nią życie. Stara się też to, w co wierzy, przekazać synkowi. Co powiedziała naszej reporterce?

Ida Nowakowska o wychowywaniu syna w duchu religijności

Ida Nowakowska nie ukrywa, że wiara w jej życiu jest bardzo ważna. Nie wstydzi się swoich przekonań i głośno o nich mówi.  Naszej reporterce wyznała, w czym jej pomaga takie zawierzenie Bogu.

We wszystkim. Absolutnie we wszystkim. Bez wiary jestem niczym.

Ida uważa, że jej zadaniem jest przekazać swojemu dziecku to, co otrzymała od swoich rodziców, właśnie dlatego chce przekazać synkowi wiarę i od najmłodszych lat zabiera go do kościoła.

Teraz dopiero jako taka dojrzała kobieta rozumiem, co dała mi wiara, co dali mi rodzicie wprowadzając mnie w ten świat. Oczywiście, każdy potem dokonuje własnych wyborów, natomiast to rodzicie wprowadzają nas w pewne tradycje i te wspomnienia. To, co stało się moją najważniejszą drogą jest czymś, co daje mi wiele w życiu. To jest nie do zwerbalizowania. To chciałabym dać mojemu synkowi.

Nowakowska ma drobne obawy związane z przyszłością dziecka. Chociaż wychowuje go w duchu religijności, to ma świadomość, że gdy dorośnie, decyzję o kontynuowaniu tej drogi podejmie sam:

A co on potem z tym zrobi, to już zależy od niego samego. To jest dla mnie najważniejsze, aczkolwiek bardzo trudne, więc zobaczymy.

Cała rozmowa w materiale wideo.


Ida Nowakowska w programie

Ida Nowakowska w programie "Taka jak Ty"

Ida Nowakowska z synkiem w kościele

Ida Nowakowska z synkiem w kościele

Ida Nowakowska z synkiem w kościele

Ida Nowakowska z synkiem w kościele

Komentarze

 • Gość toja pisze:

  Smutna z Ciebie osoba. Czy w ogóle zauważasz pozytywne sfery życia?

 • Gość 777788 pisze:

  Nowakowska przydupas kurskiego i rydzyka,bo tam zawsze li zacofane polo,i propaganda pisoruw w śniadaniówce.Nowakowska pisor.

 • Ika pisze:

  Jestem ateistką,ale szanuję wiarę u innych, Dziewczyna bardzo jasno deklaruje się jako katoliczka i idzie tą drogę. Szacunek wielki, w przeciwieństwie do”pseudokatolików” typu choćby Pazura ,Cichopek, itp. Takie wierzę,ale kompletnie nie praktykuję . Z poglądami Pani Idy także politycznymi mi nie po drodze, ale jedno jest pewne : utalentowana dziewczyna, profesjonalna tancerka . Plucie na ludzi sensu chyba nie ma. Szanujmy się nawzajem , ona nikogo nie ewangelizuje , idzie swoją życiową drogą . Wygląda na osobę zadowoloną z życia, czego wszystkim życzę .

 • Gość pisze:

  Lansiara z łbem konia i nosem niczym hamulec u karuzeli ! Skond-ona się wzięła??

 • Gość pisze:

  Och… bo nie moge.

 • Gość pisze:

  straszna jest ta kobieta. Kiedy w końcu cos się zmieni i takie istoty znikną z anteny…….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×