ExclusiveNowa prowadząca w "PnŚ"? Ida Nowakowska nie może wyjść z podziwu: "To jest kobieta kometa"!

Nowa prowadząca w "PnŚ"? Ida Nowakowska nie może wyjść z podziwu: "To jest kobieta kometa"!

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska

16.07.2022 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pytanie na śniadanie jest w Polsce jedynym obok Dzień Dobry TVN programem z rodziny morning shows. W śniadaniówce poruszane są tematy z najróżniejszych dziedzin życia. Nie brakuje porad, wzruszających historii i rozrywki. Każde wydanie prowadzą duety, które co jakiś czas ulegają zmianie. Mówi się, że w formacie TVN od jesieni zobaczymy Małgorzatę Rozenek, która miałaby zająć miejsce Anny Kalczyńskiej. Czy TVP też szykuje zmiany?

Ida Nowakowska, która jest jedną z najjaśniejszych gwiazd telewizji publicznej w ostatnich latach, regularnie spotyka się z widzami o poranku. Tak bardzo lubi swoją pracę, że nawet gdy była w zaawansowanej ciąży, poprowadziła wydanie, by prosto z planu pojechać na porodówkę. Teraz zdradziła nam, co sądzi o pomyśle Joanny Jędrzejczyk, która w przyszłości chciałaby pójść w jej ślady.

Gwiazda MMA, która dostarczyła nam wielokrotnie powodów do dumy na świecie, zdradziła Jastrząb Post, że ma chrapkę na sprawdzenie się w roli prowadzącej Pytania na śniadanie.

Ja bardzo lubię telewizję, lubię kamerę i chciałabym poprowadzić jakiś program. Na przyszłość chciałabym pracować w śniadaniówce i nie ukrywam tego. Bardzo to lubię też poprzez to doświadczenie, które miałam z mediami w Stanach Zjednoczonych. Chciałabym to robić, bo poruszanych jest dużo różnych tematów, jest to takie bardzo lifestyle’owe, także widzę się w tym, bo jestem osobą, która lubi robić bardzo dużo rzeczy, także gdzieś ten show-biznes, media, nadal są w moim zainteresowaniu – zdradziła nam spotsmenka.

Co na to Ida? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Ida Nowakowska o Joannie Jędrzejczyk jako prowadzącej Pytanie na śniadanie

Joanna i Ida miały okazję ze sobą współpracować na planie drugiej edycji Dance Dance Dance. Nowakowska wyznała nam, że Jędrzejczyk zrobiła na niej wielkie wrażenie, a tym samym nie ma cienia wątpliwości, że podołałaby obowiązkom gospodyni programu emitowanego na żywo.

Joaśka by się we wszystkim sprawdziła. To jest kobieta kometa, jest fantastyczna, ma w sobie tyle siły, nie tylko fizycznej, ale też duchowej, więc jak najbardziej, pewnie, że tak. Ja jestem fanką Joasi, miałam z nią przyjemność zasiadać za stołem jurorskim w "Dance Dance Dance" – powiedziała Jastrząb Post.

Ida zdecydowanie docenia pracę osób, które są zaangażowane w projekt:

Podobają mi się takie osoby, które naprawdę ciężko w jakichkolwiek różnych sferach życia, pracy zawodowej naprawdę ciężko pracują. Myślę, że dałaby z siebie wszystko i byłoby naprawdę super.

Chcielibyście zobaczyć Joannę w roli prezenterki TVP?

Joanna Jędrzejczyk - Gala Mistrzów Sportu 2022
Joanna Jędrzejczyk - Gala Mistrzów Sportu 2022
Joanna Jędrzejczyk ma nowego partnera
Joanna Jędrzejczyk ma nowego partnera
Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się weselną stylizacją
Joanna Jędrzejczyk pochwaliła się weselną stylizacją
Joanna Jędrzejczyk – Dance Dance Dance 3
Joanna Jędrzejczyk – Dance Dance Dance 3
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także