Szukaj

Gwiazdy wspierają hospicjum. Wspaniała akcja zorganizowana przez znaną fotografkę! [WIDEO]

Gwiazdy wspierają białostockie hospicjum oraz fundację Pomóż im

Gwiazdy wspierają Fundację „Pomóż im“, która 10 lat temu powołała do życia Domowe Hospicjum dla Dzieci. Mali pacjenci przebywają w swoich domach, otoczeni miłością bliskich, a fundacja zapewnia im w domach opiekę medyczną oraz psychologiczną, którą obejmuje nie tylko chorego ale i jego rodzinę.

Fotografka gwiazd Marta Wojtal współpracuje z Fundacją od 4 lat. W tym roku również zorganizowała sesję zdjęciową do charytatywnego kalendarza, w którą udało jej się zaangażować wiele sławnych nazwisk. Wystarczyła jedna wiadomość w social mediach, a na planie stawiło się ponad 20 gwiazd: Marina, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Rozenek, Muniek Staszczyk, Andrzej Chyra, Olivier Janiak, Paulina Krupińska czy Natalia Siwiec.

Napisała do mnie moja wieloletnia koleżanka Marta Wojtal, z którą nie raz miałyśmy przyjemność pracować przy różnych sesjach zdjęciowych i po prostu zapytała mnie: „Marina wiem, że masz wielkie serce”. Wpadasz na sesje? Robimy fajną akcję charytatywną, chcemy pomóc dzieciakom. Po prostu się zgodziłam. Tak naprawdę nie zastanawiałam się długo – przyznała Marina w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Do udziału w sesji długo zachęcać nie trzeba było także Natalii Siwiec:

Do takich akcji nigdy nie trzeba mnie długo namawiać. Tym bardziej jeśli chodzi o dzieci i hospicjum. A zdaje sobie sprawę z tego, jak to wygląda więc nie trzeba było, po prostu. Marta napisała, powiedziałam- tak, jestem.

Renata Kaczoruk, która na co dzień jest bardzo zabiegana także znalazła czas, aby zaangażować się w pomoc dzieciom:

To są akcje, w których bierzesz udział nawet jeśli jesteś na wylocie. Za chwilę gdzieś tam lecę i się śpieszę, to są osoby, które są bez nas bezradne. I jedyną  szansą dla nich jest takie drobne wsparcie, które możemy włożyć w ta akcję

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan również nie pozostali obojętni i wsparli swoją obecnością ten niezwykły cel:

Jak tylko zobaczyliśmy w kalendarzu, że mamy możliwość uczestniczyć w tym to z wielką przyjemnością. Po pierwsze dlatego, że Marta, a po drugie, że szczytny cel. Białostockie hospicjum zajmuje się dziećmi śmiertelnie chorymi, tym najtrudniejszym etapem jakim jest ich odchodzenie i robi to w ich domach. Lekarze, pielęgniarki jeżdżą do domów małych pacjentów i tam pomagają ulżyć im w cierpieniu. Jeżeli my możemy naszą rozpoznawalność w jakiś sposób ukierunkować, to właśnie na mówienie o takich inicjatywach.

Organizatorka akcji, Marta Wojtal jest zachwycona odzewem i zaangażowaniem z jakim zareagowały gwiazdy:

Zdjęcia są do kalendarza fundacji „Pomóż im”. Nagłaśniamy problem hospicjum dla dzieci, zbieramy dla nich pieniądze. Wsparcie gwiazd  przydaje się, bo później na swoich social mediach ludzie o tym mówią, jest większa klikalność jednego procenta. Te zdjęcia są po to, żeby pomagać i szerzyć informację, że to hospicjum istnieje i potrzebuje wsparcia i pomocy.

Jeżeli WY również chcecie wesprzeć hospicjum, to już teraz zapraszamy Was na stronę fundacji Pomóż im.

 

Edyta Górniak oddała niezwykły hołd tragicznie zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi. Wszyscy fani gwiazdy płaczą ze wzruszenia! [WIDEO]

Agnieszka Dygant bez ogródek oceniła grę aktorską Małgorzaty Kożuchowskiej. Będzie zadowolona? [WIDEO]

Pogrzeb prezydenta Pawła Adamowicza. Żegnają go osobistości ze świata polityki i mediów

 

 


Marina Łuczenko na świątecznej sesji z Liamem Szczęsnym i Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko na świątecznej sesji z Liamem Szczęsnym i Wojciechem Szczęsnym

Marina Łuczenko w drogiej stylizacji

Marina Łuczenko w drogiej stylizacji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspierają hospicjum

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspierają hospicjum

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×