Szukaj

Tylko u nas! Grażyna Torbicka szczerze o swojej pracy w Cannes i roli ambasadorki L’Oreal Paris! „Żaden makijaż nie zmieni siły i charakteru kobiety” [WIDEO]

Grażyna Torbicka o Cannes

Grażyna Torbicka o pracy w Cannes i roli ambasadorki L’Oreal Paris

Grażyna Torbicka to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej szanowanych dziennikarek w Polsce. Gwiazda przez lata pracowała na swoje nazwisko, a jej elegancja, wiedza w zakresie filmu i kina oraz niezwykły profesjonalizm są już legendarne. W tym roku po raz dwudziesty pierwszy reprezentuje nasz kraj podczas festiwalu filmowego Cannes 2018. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, że każdy kolejny raz jest dla niej tak samo wyjątkowy, a w Cannes czuje się już jak w domu:

Bardzo lubię tu przyjeżdżać, bo zdobywałam tu wszystkie moje ostrogi dziennikarskie i filmowe. To już dwudziesty pierwszy raz. Pamiętam ten pierwszy, drugi, trzeci. To było uczenie się na żywym organizmie tego wszystkiego, co spowodowało, że przez dwadzieścia lat mogłam robić magazyn Kocham Kino i przedstawiać tam wszystkie największe gwiazdy. Masa spotkań, masa wspomnień, do których teraz powracam. Jakaś rodzina się tworzy i z racji tego, że świat jest teraz rozedrgany, wszystko jest niepewne, ludzie zaczęli tu w Cannes bardziej się do siebie uśmiechać, patrzeć sobie w oczy. Ci dziennikarze, ci agenci, których jeszcze dwa, trzy lata temu mijałam w biegu, zatrzymują się, chcą pogadać.

Zdradziła też, że to dla niej doskonała okazja do zadbania o jeszcze jedną kwestię – festiwal Dwa Brzegi, który jest jej ukochanym projektem:

Dwa Brzegi są super, nazywam je swoim małym-wielkim festiwalem. Staramy się być na bardzo dobrym poziomie. Dużo nam brakuje jeszcze do tego naj-naj. Szukam tutaj filmów, mam dużo spotkań z agentami, z dystrybutorami na targach filmowych. Wiemy już jakie filmy by nas interesowały, bo to nie tylko te, które są tutaj prezentowane. To jest miejsce świetne do pracy. Trudne, bo jest tu bardzo dużo rzeczy, ale warto.

Grażyna Torbicka o roli ambasadorki L’Oreal Paris

W tym roku Torbicka po raz kolejny pojechała do Cannes również jako ambasadorka marki L’Oreal Paris. Silna, piękna i niezależna dziennikarka reprezentuje sobą wszystkie wartości, które L’Oreal Paris stawia na piedestale i przyznaje, że jej rola jest niezwykle wyjątkowa:

Wyjątkowa, bo ona pokazuje też – zwłaszcza w tym roku w związku z przestrzenią, którą stworzono, „Worth it Show” – że L’oreal podkreśla: kobiety są silnie poprzez swoją osobowość. Żaden makijaż nie zmieni siły i charakteru kobiety. Ona musi poznać w sobie swoje walory, swoją osobowość, wierzyć w siebie, swoją pasję, realizować swoje marzenia. Wtedy ten makijaż może to podkreślić, dodać jej blasku i siły, ale liczy się najpierw to „coś”. Żebyśmy wiedziały, że jesteśmy warte tego, żeby świat nas traktował poważnie, żeby ten balans, ta harmonia między kobietą a mężczyzną była rzeczywista, prawdziwa.

Koniecznie zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, co piękna gwiazda zdradziła zza kulis prestiżowego festiwalu!

Grażyna Torbicka zachwycona Zimną Wojną! „To mój faworyt do zwycięstwa na festiwalu w Cannes” [WIDEO]

Cannes 2018. Polska delegacja na czerwonym dywanie przed premierą filmu „Zimna Wojna”! Grażyna Torbicka, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes [WIDEO]

Cannes 2018. Grażyna Torbicka w niezwykle szczerych słowach wyjawiła nam co sądzi o Julii Wieniawie! „Trzymam za nią kciuki” [WIDEO]


Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie - Cannes 2018

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie - Cannes 2018

Grażyna Torbicka na

Grażyna Torbicka na "Worth it Show" - Cannes 2018

Grażyna Torbicka na

Grażyna Torbicka na "Worth it Show" - Cannes 2018

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×