Szukaj

Ewelina Lisowska powiększyła sobie usta, a teraz żałuje: „Nie powtórzę tego”. Co ją zraziło? [WIDEO]

Ewelina Lisowska powiększyła usta i żałuje

Ewelina Lisowska nie jest zadowolona z zabiegu powiększania ust. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zapewniła, że drugi raz nie popełni tego samego błędu i nie zdecyduje się na kolejne zastrzyki z botoksu.

Ewelina Lisowska ma na swoim koncie nie tylko sporo hitów i nagród, ale też spektakularną metamorfozę, która rozpoczęła się od chwili jej występów w X-Factorze. Wokalistka, która w sierpniu skończy 28 lat, zalicza się do grona najpiękniejszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Jakiś czas temu młoda artystka swoje naturalne piękno próbowała poprawić korzystając z zabiegów medycyny estetycznej. Próbowała, bowiem efekt nie spełnił jej oczekiwań – powiększenie ust nie okazało się jednak dobrym pomysłem:

Na razie korzystam raczej z takich bardzo łagodnych zabiegów poprawiających kondycję skóry. Spróbowałam z powiększeniem ust, nie podobało mi się to bardzo i cieszę się, że one praktycznie mi zeszły. Raczej tego nie powtórzę – wyznała Lisowska w rozmowie z naszą reporterką.

Ewelina odetchnęła z ulgą, gdy jej usta wróciły do naturalnego rozmiaru. Obecnie są nieco spuchnięte ze względu na aparat ortodontyczny, który z uśmiechu Lisowskiej zniknie tuż przed wakacjami:

Już ich prawie nie ma. To, co wydaje się powiększone, to jest mój aparat na zębach, ale ściągam go za 2 miesiące, więc myślę, że usta wrócą na swoje miejsce.

Gratulujemy zdrowego rozsądku. Wiele gwiazd mogłoby wziąć przykład z Eweliny.

Zobacz: Sekretne fotki Eweliny Lisowskiej trafiły do sieci! Aż ciężko uwierzyć, że ta ślicznotka kiedyś była takim pączuszkiem

Zobacz: Ewelina Lisowska wreszcie zabrała głos w sprawie operacji plastycznych! Podczas zabiegu przeżywała katorgi!

Zobacz: Ewelina Lisowska oceniła szanse Polski na Eurowizji 2019! Jest lepsza niż bukmacherzy [WIDEO]


Ewelina Lisowska powiększyła usta na Sylwestra

Ewelina Lisowska powiększyła usta na Sylwestra

Ewelina Lisowska powiększyła usta na Sylwestra

Ewelina Lisowska powiększyła usta na Sylwestra

Ewelina Lisowska – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Ewelina Lisowska – Sylwester 2018 Polsat, Chorzów Śląski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×