Szukaj

Cleo rozczarowana piosenką Kasi Dereń na Eurowizję 2020. A jak jej szansę ocenił Baron? [WIDEO]

Eurowizja 2020 już za kilka miesięcy. Kto będzie reprezentować Polskę? Finał Szansy na sukces, który odbędzie się już za kilka godzin, wyłoni jednego kandydata. Alicja Szemplińska, Albert Černý, Kasia Dereń... - jak ich szansę oceniają Cleo i Baron?
Cleo i Baron - Szansa na sukces 2020

Cleo i Baron - Szansa na sukces 2020

Eurowizja 2020 zbliża się wielkimi krokami. Kto będzie reprezentować Polskę? W tym roku Telewizja Polska postanowiła zmienić nieco formułę. Muzyk, który będzie występować w barwach naszego kraju, wcześniej musi oczarować jurorów i widzów programu Szansa na sukces. 

Finał odbędzie się już dzisiaj. Do ostatecznej walki staną zwycięzcy półfinałów: Kasia Dereń, Albert Černý, Alicja Szemplińska.

Cleo i Baron o finalistach Szansy na sukces

Jak szansę finalistów oceniają muzycy, którzy od lat występują na scenie? Cleo uważa, że każdy z dotychczas opublikowanych utworów ma coś fajnego, ten wykonywany przez Kasię Dereń nie pokazuje jednak jej możliwości wokalnych:

Przyznam szczerze, że pobieżnie przesłuchałam oba utwory. Powiem szczerze, że każdy z tych utworów ma w sobie coś fajnego. Jedynie w utworze Kasi Dereń gdybym ja osobiści pisała dla niej piosenkę, pokazałabym więcej wokalu i jej mięsa w głosie, bo jednak Kasia ma potężny głos i przyznam szczerze, że na nagraniach Szansy na Sukces pokazywałam chłopakom, że miałam ciarki na rękach. Jestem fanką Alicji głosu, ma niesamowitą barwę i za każdym razem jak wchodzi na scenę to bardzo mocno jej kibicuję.

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Kasia Dereń – Eurowizja 2020. Szansa na sukces

Baron z kolei mocno trzyma kciuki za Alicję Szemplińską. Uważa, że jest gotowa, by reprezentować nasz kraj:

Ja głęboko wierzę w Alicję i wiem, że jest gotowa, aby reprezentować nasz kraj. Ma świetny utwór, jest przepiękną osobą w środku i na zewnątrz, dlatego jutro kto to ogląda niech głosuje na Alicję. Ja w ogóle jestem wielkim szczęściarzem, bo Alicja Szemplińska jest laureatką 10 edycji  The Voice, konkuruje z nią Kasia Dereń, która również była w naszej drużynie w The Voice parę lat temu. Mam podwójne szczęście, bo to moje latorośle muzyczne ścigają się o to, aby nas reprezentować. Ale jednak całym sercem za Alicją.

Komu będziecie kibicować?


Cleo na Finale The Voice Kids 3

Cleo na Finale The Voice Kids 3

Jan Bogacz TVP

The Voice Kids III trzecia edycja Sezon Trzeci final nagrywany sesja trenerow i prowadzacych Dawid Kwiatkowski Cleo Baron i Tomson Ida Nowakowska Tomasz Kammek Jan Dabrowski

Cleo jako The Voice Kids – TeleKamery 2020, program rozrywkowy

Cleo jako The Voice Kids – TeleKamery 2020, program rozrywkowy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×