Szukaj

Cleo wybrała reprezentanta Polski na Eurowizję 2020! Kogo wysłałaby do Rotterdamu? [WIDEO]

Kto z Polski pojedzie na Eurowizję 2020? Zanim poznamy oficjalną decyzję TVP, znamy faworyta Cleo. Gwiazda wskazała najlepszy możliwy wybór. Kogo wysłałaby w przyszłym roku na konkurs, który odbędzie się w Rotterdamie?
Cleo, Eurowizja 2020

Cleo, Eurowizja 2020

2019 rok powoli zmierza ku końcowi, a to oznacza, że wielu zastanawia się nad tym, kto będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. Internauci mają już swoich faworytów, na czele których stoi Dawid Podsiadło. Wielu też chciałoby zobaczyć Sylwię Grzeszczak, Michała Szpaka i Cleo. No właśnie, a kogo widziałaby ostatnia z wymienionych?

Kto z Polski na Eurowizję 2020? Jak typuje Cleo?

Nasza reporterka poprosiła Cleo o wskazanie najlepszego kandydata na reprezentanta Polski na Eurowizji 2020. Gwiazda bez dłuższego namysłu wybrała piosenkarkę, którą publiczność pokonała już wiele lat temu. Jej zdaniem szansę na powtórzenie wyczynu Viki Gabor z dziecięcej wersji konkursu miałaby Ania Karwan, autorka hitu Słucham cię w radiu co tydzień.

Eurowizja zawsze rządzi się swoimi prawami i ciężko jest wybrać. Chociaż moim zdaniem mamy skarbnicę przepięknych talentów i przepięknych głosów w Polsce. Ja jestem zawsze fanką tych mocnych głosów. Na spontanie – Ania Karwan. Ma przepiękny głos. Mocny, festiwalowy. Więc może właśnie ona?

Ania Karwan nie ukrywa, że z wielką chęcią wzięłaby udział w konkursie:

To jest bardzo kochane! Zobaczymy co przyniesie los i na co Wszechświat mnie przygotuje – powiedziała w czerwcu w wywiadzie dla Dziennika Eurowizyjnego.

Anna Karwan

Anna Karwan

Warto przypomnieć, że Karwan już w marcu pojawi się w 11. edycji Tańca z gwiazdami. Czy udział w programie, który wiążę się z wieloma godzinami spędzonymi na sali treningowej, byłaby w stanie pogodzić z przygotowaniami i promocją piosenki na Eurowizję? Odpowiedź na to pytanie poznamy niebawem.


Anna Karwan - Róże Gali 2019

Anna Karwan - Róże Gali 2019

Anna Karwan - Opole 2019

Anna Karwan - Opole 2019

Anna Karwan – Bal TVN 2019 , kreacja: Roma&Reiff

Anna Karwan – Bal TVN 2019 , kreacja: Roma&Reiff

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×