Małgorzata Kożuchowska otworzyła torebkę przed naszą kamerą! Pokazała, co zabiera ze sobą na wielkie wyjścia. Można się zdziwić [WIDEO]

Co Małgorzata Kożuchowska nosi w torebce?

Co Małgorzata Kożuchowska nosi w torebce?

Co Małgorzata Kożuchowska nosi w torebce? Aktorka pokazała nam, bez czego nie rusza się z domu, gdy wychodzi na salony. To nie są tylko perfumy i telefon. Oto jej must have.

Małgorzata Kożuchowska przez lata pracy w show-biznesie wypracowała sobie status ikony stylu. Aktorka za każdym razem zachwyca stylizacjami. Jest fanką klasyki i kreacji od rodzimych twórców, która dużą uwagę przykłada do dodatków. W swojej kolekcji ma mnóstwo stylowych butów i torebek wartych fortunę. Sięga po akcesoria tworzone przez najbardziej luksusowe domy mody.

Reporterka Jastrząb Post poszła o krok dalej i zamiast pytać Małgorzatę o zawartość jej garderoby, poprosiła, by ta pokazała, co zabrała ze sobą na czerwony dywan. Kożuchowska z wielką chęcią otworzyła piękną torebkę i po kolei wymieniła rzeczy, które do niej spakowała. Nie zabrakło kilku niespodzianek.

Co Małgorzata Kożuchowska nosi w torebce?

Bez czego była gwiazda M jak miłość nie wychodzi z domu? Okazuje się, że jedną z najważniejszych rzeczy, które Kożuchowska zawsze ma pod ręką, jest… marker. Obowiązkowo w kolorze żółtym.

Aktorka w wolnych chwilach czyta książki i przegląda scenariusze do spektakli czy seriali, w których gra. Marker przychodzi z pomocą, gdy trzeba zakreślić ważne kwestie.

Marker, to jest moje narzędzie pracy, ja jestem wzrokowcem i odkąd pamiętam, zawsze swoje kwestie zakreślałam markerem. Najbardziej lubię kolor żółty, bo jest bardzo wyraźny i nie jest konkurencyjny dla czarnej czcionki. Mam go prawie w każdej torebce.

Co oprócz markera zabiera ze sobą ulubienica widzów?

Jest szminka, są perfumy, jest balsam do ust. Jakieś wizytówki, które dzisiaj dostałam, telefon. Nie ma tu nic takiego niezwykłego. Rzadko zmieniam torebki, nie bardzo lubię zmieniać torebki, bo wtedy trzeba dużo tych rzeczy przekładać, a kiedy się dłużej nosi jedną torebkę, to się okazuje, że wszystkie te najpotrzebniejsze rzeczy i mniej potrzebne, ale które czasami się przydają, są właśnie w torebce, która jest tak dłużej noszona.

Zobaczcie nasz materiał wideo.


Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska - wręczenie nagrody Serce dla zwierząt

Małgorzata Kożuchowska. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Małgorzata Kożuchowska. Premiera książki Doroty Kośmickiej

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Gierek

Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Gierek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×