Co Agnieszka Dygant robi, że jest taka szczupła? Gwiazda zdradziła nam swój sekret idealnego wyglądu [WIDEO]

Agnieszka Dygant dieta

Agnieszka Dygant dieta

Agnieszka Dygant jak Angelina Jolie. Aktorka wygląda rewelacyjnie, co potwierdziły jej wakacyjne zdjęcia w bikini. Co robi, że jest taka szczupła? O to zapytała ją nasza reporterka.

Podczas premiery filmu (Nie)znajomi Agnieszka Dygant zachwyciła wszystkich swoją piękną figurą! Aktorka nigdy nie narzekała na zbyt dużą wagę, ale ostatnio sporo schudła, przez co jest porównywana do Angeliny Jolie. Jej zdjęcia z wakacji, na których pokazała się w skąpym bikini, robią furorę i idealnie eksponują jej piękną sylwetkę. Jak ona sama reaguje na te porównania?

Aż tak bym się nie porównywała. Aczkolwiek jest to bardzo miłe. Bo to jest piękna osoba, bardzo szczupła. Bo rozumiem, że to chodzi o to, że jestem w miarę szczupła. Ja od dłuższego czasu już tak wyglądam – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Zobacz: 46-letnia Agnieszka Dygant pokazała się w bikini! Internauci oniemieli z wrażenia: “Angelina się chowa!”

Gwiazda przyznała, że natura była dla niej bardzo łaskawa i nie specjalnie musi się starać, aby móc poszczycić się tak smukłą sylwetką:

Niespecjalnie coś robię, to tak po prostu jest, że im jestem starsza, tym bardziej jestem chuda. Takie geny. One są jakie są. Dostajemy je i czasem się okazuje, że są dobre, a czasem się okazuje, że one takie dobre nie są. To zależy, jak nam się wiedzie. Na razie jest, że dobre. Ale nie wiadomo. Jak zacznę tyć, to wtedy może będzie gorzej.

Tylko pozazdrościć.

Zobacz: Agnieszka Dygant w bikini, w którym wygląda jakby była naga! Ma tak obłędne ciało, że aż nie możemy wyjść z podziwu!


Agnieszka Dygant w Afryce

Agnieszka Dygant w Afryce

Agnieszka Dygant na wakacjach pozowała w bikini

Agnieszka Dygant na wakacjach pozowała w bikini

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×