Cezary Pazura opowiedział o relacji z teściową. Przy okazji zdradził, jak świętował 3. urodziny córeczki

Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura od kilkunastu lat jest związany ze swoją żoną Edytą. Aktor zdradził nam, jak układają mu się relacje z teściową. Cała rodzina szykuje się do trzecich urodzin małej Rity. Co zaplanowali na ten dzień?

Cezary Pazura długo nie mógł znaleźć szczęścia w życiu prywatnym. Chociaż jego filmowa kariera układała się znakomicie, to niestety o miłości nie mógł powiedzieć tego samego. Na swoim koncie ma dwa nieudane małżeństwa. Przez długi czas samotnie wychowywał córkę Anastazję. Dopiero u boku trzeciej żony odnalazł szczęście. Aktor związał się z młodszą o 26 lat Edytą, która okazała się być tą jedyną.

Małżonkowie w krótkim czasie doczekali się trojga dzieci. Razem wychowują 12-letnią Amelię, 9-letniego Antosia i najmłodszą Ritę, która będzie lada moment świętowała swoje trzecie urodziny. Twarze maluchów są dobrze znane internautom, ponieważ pociechy znanej pary często goszczą w ich mediach społecznościowych.

Cezary Pazura o relacjach z teściową

Gdy znany aktor związał się z dużo młodszą partnerką, niewiele osób wróżyło, że ich związek przetrwa dłużej. Zakochani szybko jednak udowodnili, że nie jest to przelotna relacja, a prawdziwe uczucie. Dzisiaj stanowią nie tylko wspaniałe małżeństwo i spełniają się jako rodzice. Są również jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Cezary w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak układają mu się stosunki z teściową. W dniu, w którym nagrywaliśmy rozmowę, Pazura była dzień przed urodzinami najmłodszej pociechy:

Super. Jutro przyjeżdżają. Czekamy na nich, będziemy świętować, celebrować trzecie urodziny naszej córeczki. No i teściowie przyjeżdżają. Więc czekam na mamę.

Opowiedział także o tym, jak razem z żoną zaplanowali obchody trzecich urodzin Rity:

W kameralnym gronie. Nam zależy na tym, żeby dziecko czuło, że to jest dla niego wyjątkowy dzień. Nie robimy żadnego spędu towarzyskiego, bo to jest święto dziecka.

A wy jak wspominacie swoje urodziny gdy byliście dziećmi?


Cezary Pazura i Antek

Cezary Pazura i Antek

Cezary Pazura, Edyta Pazura i Amelka Pazura

Cezary Pazura, Edyta Pazura i Amelka Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×