Cezary Pazura ocenił umiejętności aktorskie Rozenek i Krychowiaka. Jeden z epizodów uważa za brawurowy

Cezary Pazura, Małgorzata Rozenek

Cezary Pazura, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Grzegorz Krychowiak zagrali w filmie Druga połowa. Cezary Pazura ocenił umiejętności aktorskie debiutujących na dużym ekranie gwiazd. Kto go powalił na kolana?

Film Druga połowa to długo wyczekiwana przez fanów komedia romantyczna, która opowiada o walce dwóch mężczyzn o względy córki trenera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Selekcjonera i zatroskanego ojca zagrał Cezary Pazura.

Jednym z adoratorów jest dziennikarz, który ma dosyć napięte stosunki z jej ojcem i za bardzo za sobą nie przepadają. W tej roli zobaczymy na ekranie Jacka Knapa. Drugi to jeden z kadrowiczów, który według trenera byłby idealnym partnerem jego pierworodnej. W postać piłkarza wcielił się Maciej Musiał.

Na ekranie swój wielki debiut zaliczył piłkarz reprezentacji Polski, czyli Grzegorz Krychowiak, który w walce o rolę pokonał Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego. Przez kilka sekund możemy zobaczyć również Małgorzatę Rozenek, wcielającą się w Olę Wallenberg, koleżankę głównej bohaterki.

Cezary Pazura ocenił grę aktorską Rozenek i Krychowiaka

Jak debiutujący aktorsko Rozenek i Krychowiak poradzili sobie z grą na dużym ekranie w towarzystwie czołowych gwiazd kina? Cezary Pazura ocenił ich umiejętności w rozmowie z Jastrząb Post. Przyznał, że choć razem nie zagrali ani jednej sceny, to efekt końcowy, który zobaczył na ekranie, ocenia pozytywnie. Jedna ze scen szczególnie przypadła mu do gustu.

Akurat ani z Małgosią, ani z Grzegorzem Krychowiakiem nie miałem scen. Moja rola się ogranicza do trenera, do bycia z zawodnikami, z moją filmową córką i z jej przyszłym ewentualnym narzeczonym. Z tych teaserów, które już widziałem, to świetnie sobie dali radę. Epizod Krychowiaka w sklepie z ciuchami jest naprawdę brawurowy.

Taki komplement z ust jednego z najbardziej cenionych aktorów w kraju z pewnością doda Krychowiakowi skrzydeł.


Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Małgorzata Rozenek - promocja filmu

Małgorzata Rozenek - promocja filmu "Druga połowa"

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×