Cezary Pazura ma mało znany, ale bardzo prosty sposób na docenienie dziecka. Cenna rada dla rodziców

Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura ma czworo dzieci. Aktor ma dorosłą córkę oraz trzy młodsze pociechy z Edytą Pazurą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o późnym ojcostwie. Ma dużą cierpliwość do potomstwa?

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Od kilku dekad wspaniale realizuje się zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Wiele z jego ról ma już status kultowych, a produkcje z jego udziałem zawsze stawały się wielkimi hitami. Fani uwielbiają, gdy pojawia się na ekranie. Nie da się ukryć, że zrobił on wspaniałą karierę. Na samym początku nie szła ona jednak w parze ze szczęściem w życiu prywatnym.

Aktor zaledwie po kilku latach rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną i samotnie wychowywał córkę Anastazję. Ma też na koncie nieudane małżeństwo z Weroniką Marczuk. Dopiero w 2009 roku poślubił młodszą o 26 lat Edytę, z którą udało mu się stworzyć wspaniałą rodzinę.

Cezary Pazura o byciu ojcem w dojrzałym wieku

Gdy Cezary Pazura zaczął spotykać się z Edytą, niewiele osób wierzyło, że ich relacja przetrwa próbę czasu. Zakochani jednak szybko udowodnili, że myślą o sobie bardzo poważnie. Para wzięła ślub i w krótkim czasie doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowują 12-letnią Amelię, 9-letniego Antosia i najmłodszą Ritę, która przyszła na świat w 2018 roku.

W rozmowie z Jastrząb Post Cezary zdradził, jak wyglądają jego relacje z młodszymi dziećmi i czy będąc dojrzałym ojcem, ma więcej cierpliwości. Podzielił się również sposobem na docenienie dziecka nawet przy najbardziej napiętym grafiku:

Mam. Teraz już mam. Bardzo dużą cierpliwość. One tego naprawdę wymagają i staram się mieć dla każdego dziecka czas. Ostatnio wyczytałem w książce, że nawet jak nie masz zbyt dużo czasu dla dziecka, to wystarczy, żeby jak mówi do ciebie, patrzeć mu w oczy. I nawet jak nie słuchasz, to ono ma wrażenie, że jesteś z jego problemem, z nim razem. Ale my wspólnie rozstrzygamy wszystkie problemy i ja wszystko wiem o dzieciach.

Ostatnio aktor podzielił się w sieci uroczym filmikiem z Ritą. Czy to oznacza, że jego najmłodsza latorośl przejawia już talent aktorski?

Wszystkie dzieci są cudowne jak są małe. Czasami z tego wyrastają. Wystarczy spojrzeć na mnie. Ja też byłem cudownym dzieckiem, aż tu nagle wyrosłem – zażartował aktor.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Cezary Pazura i Rita

Cezary Pazura i Rita

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×