Julia Wieniawa bez Antka Królikowskiego na premierze filmu „Kobiety Mafii”! Czemu nie mogła liczyć na jego wsparcie?

Antek Krlikowski, Julia Wieniawa, Kobiety mafii

Antek Krlikowski, Julia Wieniawa, Kobiety mafii

Julia Wieniawa o swojej roli w Kobietach mafii

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Patryka Vegi Kobiety mafii. Zainteresowanie produkcją jest tak ogromne, że bilety na niektóre seanse są już kompletnie wyprzedane. Kobiety mafii to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.

Tym razem „życie” mafii ukazane zostało z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi w stolicy. W jedną z postaci wciela się młodziutka Julia Wieniawa, która po raz pierwszy wystąpiła na dużym ekranie! Jak oceniła film i swoją rolę?

W szoku byłam. Naprawdę wyszedł ten film bardzo dobrze. To jest takie światowe kino akcji. Bardzo mi się podobał, też wszystkie role były takie barwne, wszystkie dziewczyny wypadły naprawdę dobrze, ale Warnke zgarnęła show. Naprawdę super. Ja siebie oglądałam z zakrytą twarzą, tu bym zmieniła coś, tu bym coś zrobiła lepiej, a to ok. Więc tak trochę krytycznym okiem na siebie patrzyłam, nie obiektywnym. Ale w gruncie rzeczy jestem zadowolona – wyznała aktorka w rozmowie z naszą reporterką.

A jak skomentował udział Julii w tak mocnej produkcji jej partner – Antoni Królikowski?

Umieram z ciekawości. Jestem strasznie ciekawy jak wypadła Jula w tym filmie. W dzień premiery nagrywaliśmy pierwszy odcinek Kocham Cię Polsko, a ja myślami byłem zupełnie gdzie indziej, nie potrafiłem się w ogóle skoncentrować. Ja sobie to wypominam teraz, ale naprawdę byłem wściekły, że nie mogę być z nią, widziałem tylko w telefonie jak relacjonują wszyscy wydarzenia z premiery filmu, którego scenariusz miałem okazję czytać i wiem, że jest to mocna rzecz i ta rola Julki to jest coś, co bardzo, ale to bardzo chcę zobaczyć. Jestem strasznie ciekaw, jak sobie poradziła. No a Patryk Vega wiadomo, robi swoje kino, ma swoich fanów i jest to zawsze ciekawa propozycja filmowa, ja np. bardzo lubię oglądać jego filmy, tak więc cieszę się, że Julka wzięła udział w takim filmie, bo to dla niej bardzo mocny debiut

Wybieracie się do kina na Kobiety Mafii?

A jak rolę Julii Wieniawy ocenił Bogusław Linda? Komentarz aktora w poniższym wideo:

Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Joanna Moro, Weronika Książkiewicz [DUŻO ZDJĘĆ]

Kanarkowa Julia Wieniawa na ramówce TVP wystylizowała się na Natalię Siwiec?!

Julia Wieniawa błyszczała na premierze “Kobiet mafii”! Dosłownie! Taka dbałość o szczegóły zasługuje na oklaski


Julia Wieniawa na wiosennej ramówce TVP 2018

Julia Wieniawa na wiosennej ramówce TVP 2018

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – TVP, wiosenna ramówka 2018

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – TVP, wiosenna ramówka 2018

Julia Wieniawa na wiosennej ramówce TVP 2018

Julia Wieniawa na wiosennej ramówce TVP 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×