Szukaj

Anna Mucha i jej partner brutalnie zaatakowani w centrum Warszawy przez napastnika! Tylko u nas szczegóły całego zajścia

Anna Mucha i Marcel Sora zaatakowani na ulicy

Anna Mucha i Marcel Sora zaatakowani na ulicy

Anna Mucha i Marcel Sora zaatakowani na ulicy

Sobotni wieczór Anna Mucha spędza na komisariacie, gdzie zeznaje w sprawie napaści, której była ofiarą. Całe zdarzenie miało miejsce w centrum Warszawy, na oczach świadków.

Aktorka była świadkiem potrącenia mężczyzny przez samochód na ulicy Jana Pawła II w Warszawie. Zdarzenie spowodowało gigantyczny korek, kiedy Anna Mucha zdała sobie sprawę z tego, co jest przyczyną zatrzymania ruchu wysiadła z samochodu, by udzielić pierwszej pomocy.

Gdy gwiazda ratowała poszkodowanego, sama padła ofiarą napaści. Jeden z kierowców jadący luksusowym srebrnym bmw z brytyjską rejestracją, nie chcąc stać w korku, ruszył ulicą na której leżał poszkodowany w wypadku i potrącił Annę Muchę. Nie udało mu się jednak przejechać, co wprawiło go we wściekłość. Wtedy wysiadł z auta i krzycząc zaczął obrażać aktorkę i grozić, że ją pobije, jeżeli nie zejdzie mu z drogi. I rzeczywiście doszło z jego strony do rękoczynów.

W obronie aktorki stanął jej partner Marcel Sora, który próbował odciągnąć od niej agresywnego kierowcę. To jeszcze bardziej rozwścieczyło napastnika, który zaatakował ukochanego aktorki gazem.

Przerażające jest to, że w samochodzie cały czas były dzieci pary – Teodor i Stefania.

Anna Mucha całą sytuację opisała na Instagramie. Ujawniła numery rejestracyjne samochodu mężczyzny, który ją zaatakował oraz pokazała jego twarz – publikując zdjęcia z wizerunkiem napastnika aktorka zaapelowała do swoich fanów o pomoc w ustaleniu jego tożsamości:

To jeszcze na spokojnie. W trakcie udzielania pierwszej pomocy ten człowiek groził mi, uderzył mnie i zaatakował nas gazem łzawiącym. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Proszę o pomoc w znalezieniu go – napisała roztrzęsiona aktorka.

Dzięki szybkiej reakcji internautów napastnika udało się zatrzymać, przesłuchała go policja.

Niestety aktorka, mimo że cała sytuacja miała wielu świadków, najprawdopodobniej będzie musiała dochodzić sprawiedliwości i zadośćuczynienia z powództwa cywilnego. Polskie prawo tego typu napaści nie traktuje w kategoriach przestępstwa a jedynie wykroczenia. Szczęście w nieszczęściu, że aktorka poza poturbowaniem i uderzeniem przez napastnika nie odniosła bardziej poważnych obrażeń. Gorzej ucierpiał jej partner Marcel Sora, który został potraktowany gazem łzawiącym. Po udzieleniu pomocy medycznej towarzyszy Annie na komisariacie w składaniu zeznań.

Kuba Wojewódzki wyciągnął sensacyjne zdjęcie z Anną Muchą! Odpowiedź aktorki była błyskawiczna

Półnaga Anna Mucha przyłapana na gorących igraszkach w ramionach przystojniaka. Zdjęcie rozpaliło Internet do czerwoności!

Anna Mucha pokazała niesfornego syna! Śliczny Teodor został gwiazdą Instagrama! [WIDEO]


Mężczyzna z bmw zaatakował Annę Muchę i Marcela Sorę

Mężczyzna z bmw zaatakował Annę Muchę i Marcela Sorę

Anna Mucha została potrącona podczas udzielania pierwszej pomocy

Anna Mucha została potrącona podczas udzielania pierwszej pomocy

Anna Mucha zaatakowana przez szaleńca na ulicy

Anna Mucha zaatakowana przez szaleńca na ulicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×