Szukaj

Anna Mucha znika z obsady „M jak miłość”?! Wszyscy mówią o śmierci Magdy. Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Anna Mucha znika z M jak miłość?

Anna Mucha znika z M jak miłość?

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak miłość?

Anna Mucha kończy swoją przygodę z M jak miłość? Czy Magda umrze? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o pracy na planie serialu i zdradziła, czy zobaczymy ją w kolejnych odcinkach.

W M jak miłość obsada zmienia się w zastraszającym tempie. Z serialu odeszło już kilka gwiazd, nie brakuje także zaskakujących powrotów po latach, jak również przykrych rozstań z widzami. Ostatnio pojawiły się plotki o rzekomych planach uśmiercenia Magdy Marszałek, w której postać wciela się Anna Mucha.

Wiemy już, że bohaterka gwiazdy stoczy poważną walkę o życie. Producenci nie oszczędzą jednej z najbardziej lubianych przez publiczność postaci. Jak zakończy się cała historia? Czy Mucha będzie musiała pożegnać się z „tasiemcem”?

W rozmowie z naszą reporterką gwiazda wyznała, że docenia pracę na planie serialu, która daje jej dużą swobodę:

W moim wątku dzieje się tyle i tak intensywnie, Wraca Marcin Bosak, Weronika Rosati już jakiś czas temu wróciła, to jest taka sytuacja,w  której tak wiele się dzieje u mnie i ludzie tak bardzo przeżywają, co u mnie się dzieje i piszą do mnie na Instagramie, że np. specjalnie oglądali powtórki, żeby zobaczyć po latach scenę przywitania się Madzi z Kamilem, że myślę, że póki co jest tak, że dajemy radę i dostarczamy tej rozrywki. Za to cenię sobie pracę z produkcją, z panem Tadeuszem Lampką, ponieważ on na przestrzeni 18 lat ma szacunek do innego życia i do tego, że w życiu może się różnie układać i możemy mieć np. potrzebę wyjechania do Stanów, urodzenia dziecka czy różnych innych życiowych sytuacji, które trzeba przeprowadzić. Więc ja myślę, że to, że bohaterowie się pojawiają i znikają to jest wartość dodana tego serialu. Są oczywiście rozwiązania ostateczne, ale one w gruncie rzeczy są rzadko stosowane.

Czy Mucha rozważa zrobienie sobie przerwy i chwilowe odejście z serialu?

W moim wątku dzieje się tyle, że ja staram się i cieszy mnie to, że mam tyle emocji, tyle doznań i doświadczeń.

Fani aktorki mogą więc spać spokojnie. Wątek Anny w M jak miłość szybko się nie skończy.

Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Stara wielka miłość Anny Muchy znowu w grze! Internautki skaczą z radości na widok ich wspólnego zdjęcia! Czekali na nie latami!

Anna Mucha zmyła makijaż i pozbyła się sztucznych rzęs! Wygląda jak nastolatka!


Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha - śniadanie prasowe polskiej marki

Anna Mucha - śniadanie prasowe polskiej marki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×