Szukaj

Anna Mucha znika z obsady “M jak miłość”?! Wszyscy mówią o śmierci Magdy. Komentarz gwiazdy rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Anna Mucha znika z M jak miłość?

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak miłość?

Anna Mucha kończy swoją przygodę z M jak miłość? Czy Magda umrze? Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o pracy na planie serialu i zdradziła, czy zobaczymy ją w kolejnych odcinkach.

W M jak miłość obsada zmienia się w zastraszającym tempie. Z serialu odeszło już kilka gwiazd, nie brakuje także zaskakujących powrotów po latach, jak również przykrych rozstań z widzami. Ostatnio pojawiły się plotki o rzekomych planach uśmiercenia Magdy Marszałek, w której postać wciela się Anna Mucha.

Wiemy już, że bohaterka gwiazdy stoczy poważną walkę o życie. Producenci nie oszczędzą jednej z najbardziej lubianych przez publiczność postaci. Jak zakończy się cała historia? Czy Mucha będzie musiała pożegnać się z “tasiemcem”?

W rozmowie z naszą reporterką gwiazda wyznała, że docenia pracę na planie serialu, która daje jej dużą swobodę:

W moim wątku dzieje się tyle i tak intensywnie, Wraca Marcin Bosak, Weronika Rosati już jakiś czas temu wróciła, to jest taka sytuacja,w  której tak wiele się dzieje u mnie i ludzie tak bardzo przeżywają, co u mnie się dzieje i piszą do mnie na Instagramie, że np. specjalnie oglądali powtórki, żeby zobaczyć po latach scenę przywitania się Madzi z Kamilem, że myślę, że póki co jest tak, że dajemy radę i dostarczamy tej rozrywki. Za to cenię sobie pracę z produkcją, z panem Tadeuszem Lampką, ponieważ on na przestrzeni 18 lat ma szacunek do innego życia i do tego, że w życiu może się różnie układać i możemy mieć np. potrzebę wyjechania do Stanów, urodzenia dziecka czy różnych innych życiowych sytuacji, które trzeba przeprowadzić. Więc ja myślę, że to, że bohaterowie się pojawiają i znikają to jest wartość dodana tego serialu. Są oczywiście rozwiązania ostateczne, ale one w gruncie rzeczy są rzadko stosowane.

Czy Mucha rozważa zrobienie sobie przerwy i chwilowe odejście z serialu?

W moim wątku dzieje się tyle, że ja staram się i cieszy mnie to, że mam tyle emocji, tyle doznań i doświadczeń.

Fani aktorki mogą więc spać spokojnie. Wątek Anny w M jak miłość szybko się nie skończy.

Rewelacja! Anna Mucha buszuje po sklepach ze słodkimi dziećmi i przystojnym Marcelem Sorą! Raj dla paparazzi!

Stara wielka miłość Anny Muchy znowu w grze! Internautki skaczą z radości na widok ich wspólnego zdjęcia! Czekali na nie latami!

Anna Mucha zmyła makijaż i pozbyła się sztucznych rzęs! Wygląda jak nastolatka!


Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?

×