Szukaj

To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z “M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!

Anna Mucha

Anna Mucha odejdzie z M jak miłość

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? W nadchodzących odcinkach serialowa Magda Chodakowska przeżyje prawdziwy dramat. Bohaterka grana przez Muchę stoczy walkę o życie.

Ta wiadomość zmroziła wszystkich fanów zmysłowej Anny Muchy oraz entuzjastów popularnego serialu TVP M jak miłość. Powodem do niepokoju są losy Magdy Chodakowskiej granej przez Muchę w sadze o Grabinie. Portale plotkarskie sugerują, że aktorka już niebawem zakończy swoją przygodę z serialem, bowiem producenci tasiemca postanowili ja uśmiercić narkotykami.

Już w 1435 odcinku M jak miłość Magda zmiesza leki na serce z kokainą. Jej stan będzie krytyczny, jednak lekarze zawalczą o jej życie.  Serialowa Magda obudzi się w środku nocy zalana potem, będzie miała problem z oddychaniem. Wówczas rozpocznie się prawdziwa walka z czasem, istny dramat Magdy. Bohaterka grana przez Muchę trafi do szpitala. Dopiero w 1436 odcinku okaże się czy Magda przeżyje. Wyjdzie również na jaw, że Chodakowska zmieszała leki z kokainą, wówczas przerażony Łukasz, do którego należały narkotyki zapadnie się pod ziemię.

Umierająca Madzia podłączona do respiratora stoczy walkę o życie, niestety jej chore serce może tego nie wytrzymać. Czy lekarzom uda się uratować Chodakowską? Niecierpliwi fani zapytali producentów serialu, czy Anna Mucha przeżyje.

Produkcja natychmiast uspokoiła  fanów swoją odpowiedzią:

 

 

 Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Uff to jesteśmy już spokojni …

 

Anna Mucha zmyła makijaż i pozbyła się sztucznych rzęs! Wygląda jak nastolatka!

Stara wielka miłość Anny Muchy znowu w grze! Internautki skaczą z radości na widok ich wspólnego zdjęcia! Czekali na nie latami!

Anna Mucha nieoczekiwanie zmieniła styl! Po seksbombie pozostało już tylko wspomnienie!


Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?

×