To jakaś masakra! Anna Mucha odchodzi z „M jak miłość”?! Jej serialowa Magda zostanie uśmiercona?!

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha odejdzie z M jak miłość

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? W nadchodzących odcinkach serialowa Magda Chodakowska przeżyje prawdziwy dramat. Bohaterka grana przez Muchę stoczy walkę o życie.

Ta wiadomość zmroziła wszystkich fanów zmysłowej Anny Muchy oraz entuzjastów popularnego serialu TVP M jak miłość. Powodem do niepokoju są losy Magdy Chodakowskiej granej przez Muchę w sadze o Grabinie. Portale plotkarskie sugerują, że aktorka już niebawem zakończy swoją przygodę z serialem, bowiem producenci tasiemca postanowili ja uśmiercić narkotykami.

Już w 1435 odcinku M jak miłość Magda zmiesza leki na serce z kokainą. Jej stan będzie krytyczny, jednak lekarze zawalczą o jej życie.  Serialowa Magda obudzi się w środku nocy zalana potem, będzie miała problem z oddychaniem. Wówczas rozpocznie się prawdziwa walka z czasem, istny dramat Magdy. Bohaterka grana przez Muchę trafi do szpitala. Dopiero w 1436 odcinku okaże się czy Magda przeżyje. Wyjdzie również na jaw, że Chodakowska zmieszała leki z kokainą, wówczas przerażony Łukasz, do którego należały narkotyki zapadnie się pod ziemię.

Umierająca Madzia podłączona do respiratora stoczy walkę o życie, niestety jej chore serce może tego nie wytrzymać. Czy lekarzom uda się uratować Chodakowską? Niecierpliwi fani zapytali producentów serialu, czy Anna Mucha przeżyje.

Produkcja natychmiast uspokoiła  fanów swoją odpowiedzią:

 

 

 Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Czy Anna Mucha odejdzie z M jak Miłość?

Uff to jesteśmy już spokojni …

 

Anna Mucha zmyła makijaż i pozbyła się sztucznych rzęs! Wygląda jak nastolatka!

Stara wielka miłość Anny Muchy znowu w grze! Internautki skaczą z radości na widok ich wspólnego zdjęcia! Czekali na nie latami!

Anna Mucha nieoczekiwanie zmieniła styl! Po seksbombie pozostało już tylko wspomnienie!


Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha na prezentacji kolekcji dla dzieci

Anna Mucha bez makijażu

Anna Mucha bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×