Klaudia Antos ostro podsumowała You Can Dance. Co na to Agustin Egurrola? Czy nadal mają ze sobą kontakt? [WIDEO]

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Augustin Egurrola zasiadał w fotelu jurorskim u boku Klaudii Antos w poprzedniej edycji programu You Can Dance - Nowa generacja. Choreograf zabrał głos w sprawie negatywnych słów koleżanki na temat programu. Czy wciąż mają kontakt?

Agustin Egurrola od nastoletnich lat związany jest z tańcem. Pierwsze lekcje pobierał u cenionych choreografów, takich jak między innymi Arkadiusz i Iwona Pavlović, Graham Oswick, Michael Stilianos czy Colin James już w wieku 19 lat. Jego pasja wkrótce zmieniła się w zawód, a Egurrola w 1993 roku założył formację taneczną Volt, która błyskawicznie przeszła z poziomu amatorskiego w profesjonalny.

Od tej pory mężczyzna na stałe związał swoje życie z choreografią, tworząc układy taneczne między innymi do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, festiwalu sopockiego, koncertu 50-lecia Telewizji Polskiej oraz 30-lecia TVP2.

Tancerz i choreograf wkrótce zaczął pojawiać się w telewizji, wkraczając na stałe do polskiego show-biznesu. W latach 2007–2012 oraz 2015–2016 zasiadał na fotelu jurorskim programu telewizyjnego You Can Dance – Po prostu tańcz, natomiast w latach 2013–2019 był jednym z jurorów talent show emitowanego przez stację TVN – Mam talent. Gwiazdor został dwukrotnie nagrodzony Telekamerą w kategorii Juror w 2016 i 2017 roku.

Agustin Egurrola w 2021 został jurorem trzeciej edycji programu TVP2 Dance Dance Dance, a już niebawem zobaczymy go w gronie jurorów najnowszej produkcji Telewizji Polskiej – You Can Dance – Nowa generacja. Choreograf zasiądzie za panelem jurorskim u boku Idy Nowakowskiej i Kasi Cichopek. Premiera programu planowana jest na styczeń 2023 roku.

Agustin Egurrola o negatywnych słowach Klaudii Antos na temat You Can Dance

W ostatnim czasie na jednym z portali pojawiła się rozmowa z Klaudią Antos, która zaistniała w mediach jako uczestniczka 9. edycji oryginalnego You Can Dance, który był wówczas emitowany przez stację TVN. Tancerka zdecydowała się kontynuować karierę za oceanem, gdzie osiągnęła duży sukces.Antos została jedną z tancerek Jennifer Lopez, występując razem z nią na scenie podczas przerwy w finale Super Bowl.

Zagraniczny sukces zapewnił jej miejsce w składzie jurorskim reaktywowanego w TVP formatu, You Can Dance. Nowa generacja. Tancerka nie została jednak zaproszona do współpracy w kolejnej edycji show. Gwiazda w rozmowie z serwisem Pudelek niezbyt korzystnie podsumowała kulisy pracy w Telewizji Polskiej.

Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić – podsumowała ostro współpracę z TVP

Agustin Egurrola odniósł się do negatywnych słów Klaudii Antos na temat programu You Can Dance.

Najlepiej zapytać się Klaudii. Ja nie czytałem tego jej komenatrza. Wiem, że jest wybitną tancerką, mamy kontakt, jest naszą ambasadorką. Jak wróci do Polski na jakieś spotkanie to na pewno na ten temat z nią porozmawiam.

Jak zachowywała się na planie pierwszej edycji You Can Dance?

Klaudia jest bardzo profesjonalna. Myślę, że praca z nią przebiegała bez zarzutu. Zawsze była dobrze przygotowana, zawsze miała mnóstwo pomysłów. Myślę, że wszyscy Ci, którzy oglądali pierwszą edycję byli nią zaskoczeni. Naprawdę dobrze, że mamy Klaudię Antos.

Jesteście fanami You Can Dance?


Agustin Egurrola - Finał Dance Dance Dance 3

Agustin Egurrola - Finał Dance Dance Dance 3

Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Agustin Egurrola pochwalił się zdjęciem z planu You Can Dance

Karolina Olszewska,Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Karolina Olszewska,Misha Kostrzewski, Klaudia Antos, Agustin Egurrola - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×