Jak w „You Can Dance” odnalazł się brat Małgorzaty Rozenek? Agustin Egurrola ocenił Mishę [WIDEO]

Agustin Egurrola o Mishy Kostrzewskim

Agustin Egurrola o Mishy Kostrzewskim

https://www.youtube.com/watch?v=VO4iN8HowsQYou Can Dance wraca z nową edycją, która będzie emitowana na antenie TVP. W jury pojawi się między innymi Misha Kostrzewski. Agustin Egurrola zdradził jak brat Małgorzaty Rozenek poradził sobie na planie show.

You Can Dance wraca na antenę po kilku latach przerwy. Format przeszedł jednak sporo zmian. Przede wszystkim nie będzie go już emitowała stacja TVN. Tym razem widzowie taneczne emocje zobaczą na antenie Telewizji Publicznej. Zmieniły się także zasady dotyczące uczestników. W programie będą mogły wziąć udział jedynie dzieci od 8 do 13 roku życia.

W obsadzie show pojawiły się dobrze znane twarze, ale też nowe osoby. Po raz kolejny zobaczymy w nim Agustina Egrurrolę. W roli prowadzącej wystąpi Ida Nowakowska, która swoją karierę rozpoczęła od udziału w pierwszej edycji show, emitowanej ponad dekadę temu w TVN. W jury ponadto zasiądą jeszcze Klaudia Antos, która współpracowała z Jennifer Lopez, a także Misha Kostrzewski.

Agustin Egurrola o jurorach You Can Dance — Nowa Generacja

Największe zainteresowanie fanów wzbudziła informacja o tym, że w jury zasiądzie brat Małgorzaty Rozenek, czyli Misha. Skończył szkołę baletową we Francji i jest uznanym tancerzem i choreografem. Przez całe dorosłe życie mieszkał za granicą i to tam robił karierę.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Agustin Egurrola ocenił zarówno Klaudię, jak i Mishę w roli jurorów:

I Misha, i Klaudia tak jak ja czekali na ten program. To też jest spełnienie ich marzeń i myślę, że wielki zaszczyt, żeby być jurorem w tym programie. Objeździliśmy całą Polskę, była świetna atmosfera. To była dla nas też wielka przygoda, poznanie się nawzajem, mnóstwo rozmów, więc to był dobry czas i mam nadzieję, że to będzie widać w tym programie.

Czy Agustin miał dla Mishy jakieś rady?

Misha jest na tyle dojrzałym człowiekiem, że to nie były raczej rady, to była raczej wymiana pewnych opinii i myśli.

Będziecie oglądać You Can Dance?

 


Misha Kostrzewski ma nową partnerkę

Misha Kostrzewski ma nową partnerkę

Misha Kostrzewski- You Can Dance - nowa generacja

Misha Kostrzewski- You Can Dance - nowa generacja

Misha Kostrzewski- You Can Dance - nowa generacja

Misha Kostrzewski- You Can Dance - nowa generacja

Komentarze

  • Gość pisze:

    A może napiszecie w jaki sposób Kostrzewski otrzymał taką posadkę,czyżby tatuś zadziałał lub Gonia?

  • Zofia pisze:

    Panie Egurola z Pana tancerz jak z koziego tyłka torba podróżna mam 72 lata jestem miłośniczką tańca i naprawdę znam się na tym ale pan to żenada juror z Pana żaden

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×