ExclusiveAgustin Egurrola rozpływa się nad "YCD" w TVP. Dopiekł TVN-owi tak, że tylko wyczekiwać riposty Kingi Rusin

Agustin Egurrola rozpływa się nad "YCD" w TVP. Dopiekł TVN‑owi tak, że tylko wyczekiwać riposty Kingi Rusin

Agustin Egurrola o You Can Dance
Agustin Egurrola o You Can Dance

01.07.2021 07:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agustin Egurrola przez lata utożsamiany był ze stacją TVN, w której zasiadał w jury dwóch flagowych formatów. Był łowcą talentów w Mam talent i You Can Dance, w którym zobaczymy go ponownie. Tym razem taneczne show trafiło do oferty TVP. Już na jesieni zostaną wyemitowane premierowe odcinki, w których swoje popisy zaprezentują dzieci w wieku 9-13 lat.

Podczas konferencji prasowej Agustin opowiedział Jastrząb Post o swojej wielkiej miłości do tańca. Zdradził, co jest dla niego najważniejsze podczas występów i za co tak bardzo kocha sztukę, której pozostaje wierny od najmłodszych lat.

Naprawdę taniec jest całym moim życiem. Agustin Egurrola chce być tam, gdzie jest taniec. Gdzie tworzy się niesamowita pasja i energia, i to jest dla mnie najważniejsze. Taniec kieruje całym moim życiem i to była naturalna decyzja.

Agustin Egurrola o You Can Dance z TVP. Dogryzł TVN?

Przy okazji Egurrola wskazał różnice pomiędzy You Can Dance w TVN a w TVP. Nie ma wątpliwości, że nowa odsłona będzie jeszcze lepsza, a wszystko to za sprawą jury składającego się tylko z profesjonalnych tancerzy – Klaudii Antos i Miszy Kostrzewskiego.

W ten sposób Agustin dopiekł swojemu poprzedniemu pracodawcy, który do grona ekspertów zatrudniał nie tylko fachowców, ale także amatorów tańca. W jury zasiadły m.in. Anna Mucha i Kinga Rusin, które jedyną styczność z pląsami miały w Tańcu z gwiazdami.

Przede wszystkim główną różnicą, która będzie w You Can Dance - Nowa generacja jest to, że jurorzy od początku do końca są profesjonalni. Są profesjonalni jurorzy, którzy znają się na tańcu, mają ogromne doświadczenie. To powoduje, że to jest inna jakość. Naprawdę będzie można bardzo dużo dowiedzieć się o tańcu, zobaczyć jak pracują tancerze. Myślę, że to jest bardzo fajne doświadczenie i warto być z nami i zobaczyć ten program – zdradził Jastrząb Post.

Ciekawe, jak na słowa Agustina zareaguje Kinga, która już nie raz i nie dwa udowodniła, że potrafi jak nikt inny zripostować krytykę ze strony znajomych z branży. Zobacz także: Egurrola odpowiada Rusin na zgryźliwe docinki

  • Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja
  • Fotografia: ONS
  • Jury You Can Dance
Fot. ons
  • Fotografia: AKPA
  • Slider item
  • Fotografia : ONS
  • Fotografia: ONS
  • scena z: Agustin Egurrola, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
  • Michał Piróg, Kinga Rusin, Agustin Egurrola
  • Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja
[1/10] Michał Kostrzewski, Agustin Egurrola, Klaudia Antos - You Can Dance - nowa generacja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także