15 lutego: Wyjdź ze złudzeń! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

15 lutego horoskop urodzeniowy

15 LUTEGO – NUMEROLOGICZNA 9!

Świat nigdy nie znalazł dobrej definicji dla słowa wolność – Abraham Lincoln
  • Poczujesz dziś silną potrzebę uwolnienia się od wszelkich ograniczeń.
  • Dobry czas na wychodzenie ze złudzeń, by pójść do przodu trzeba pozwolić sobie coś zakończyć. Jeśli coś cię ograniczało – powiedz sobie dość.
  • Nadszedł czas na ochronę najwyższych wartości i odnalezienie wolności.

GWIAZDY URODZONE 15 LUTEGO

  • Jadwiga Jankowska-Cieślak (1951) – polska aktorka
  • Jane Seymour (1951) – brytyjska aktorka
  • Roman Kosecki (1966 ) – polski piłkarz
  • Adam Sztaba (1975) – polski kompozytor, pianista

HOROSKOP NA 15 LUTEGO

Kto urodził się dnia 15 lutego – lubi wszystko co niecodzienne i niezwykłe.

Natura jego jest bardzo przenikliwa i pełna intuicji. Zawsze uprzejmy i przyjazny jest przy tym jednak dość zamknięty w sobie. Interesuje się literaturą, muzyką, sztuką, a nieraz dąży do zmian społecznych i reform, walcząc wytrwale i cierpliwie o zrealizowanie swych celów.

Spokojny, zdecydowany, wierny, cierpliwy – potrafi skupić swe myśli i jest usposobiony filozoficznie. Cieszy go sprawianie przyjemności innym. Otoczenie chętnie mu się poddaje, bowiem swym spokojem budzi zaufanie.

Co mu grozi. Podczas jednej ze swych podróży może być narażony na niebezpieczeństwo fizyczne.  Niechaj się również strzeże, aby nie spaść z wysokiego miejsca.

Czego się strzec winien. Aby jego pomysły i projekty nie były zbyt chaotyczne i mętne, gdyż to może go narazić na niepowodzenia. Nie zwraca bowiem uwagi na swe otoczenie i nie chce się do niego dostosować – co może odbić się niepomyślnie na jego karierze życiowej. Trzeba dodać, że, typ rozwinięty dąży do harmonii i jedności, a w jego duszy i umyśle niema konfliktów lub dysonansów.

W sprawach religijnych okazuje dużo tolerancji i chociaż jest religijny – dobrze rozumie, że religia niema wiele wspólnego z atawizmem, przesądami i bigoterią. Fanatycy budzą w nim uczucie politowania.

Dziecko tak urodzone – chętnie czyta i rozumie książki przeznaczone dla dzieci o wiele starszych. To też zwyczajne zabawki dziecinne mało je interesują, a rodzice powinni przede wszystkim zwracać uwagę na warunki fizyczne rozwoju tego dziecka, troszcząc się o jego przebywanie na świeżym powietrzu i ruchliwość fizyczną.

Jego instynkty miłosierne znajdują swe ujście w opiekowaniu się zwierzętami – i nie posiada się z radości, gdy może troszczyć się o małego kotka lub pieska.  Jego rówieśnicy natomiast mało je interesują – gdyż takie dziecko jest od nich znacznie inteligentniejsze i woli towarzystwo starszych ludzi.

Adam Sztaba - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Adam Sztaba urodził się 15 lutego 1976 roku


Adam Sztaba - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego

Adam Sztaba - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego "A jednak coś po nas zostanie..." 2016

Adam Sztaba w jury Must Be The Music fot.WBF

Adam Sztaba w jury Must Be The Music fot.WBF

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska planują pobrać się ww przyszłym roku

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska planują pobrać się ww przyszłym roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×