Urodziłeś się 18 września? Wiemy o Tobie wszystko! Sprawdzamy wszystkie cechy charakteru + wibrację dnia!

Urodzeni 18 września

Urodzeni 18 września

Wibracja dnia 18.09.2016 – numerologiczna dziewiątka

Koniec wymówek – numerologiczna 9!

Dzień 9 jest idealny na zrobienie w życiu porządków, dzięki którym będziesz mógł funkcjonować skuteczniej. Bądź zdecydowany, nie idź na żadne kompromisy. Doskonały dzień, by zacząć odkładaną wcześniej dietę odchudzającą lub oczyszczającą! Efekty przyjdą szybko i będą trwałe, ponieważ księżyca po pełni ubywa, a silna dziewiątka pomoże pokonać słabości!

Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek – Louis Dearborn L’Amour

Znane osoby urodzone 18.09:

  • Greta Garbo (1905) szwedzka aktorka,
  • Jerzy Połomski (1933) polski piosenkarz,
  • Lance Armstrong (1971) amerykański kolarz szosowy,
  • Marta Neuman ( 1974) polska aktorka,
  • Tomasz Schuchardt (1976 )polski aktor.

Jakie są osoby urodzone dnia 18 września w astrologii?

Skupia dookoła siebie licznych przyjaciół.

Jest towarzyski i liczne więzy sympatii łączą go z otoczeniem; jest ogólnie lubianym.

Sympatyczny, przyjazny, serdeczny – przyciąga do siebie licznych i wiernych przyjaciół obojga płci, którzy się przyczynią do jego powodzenia. Jest to człowiek zdolny i wykształcony, głęboki w swych myślach a nierzadko subtelny w słowach, bardzo żywo interesujący się sztuką. Posiada zdolności syntetyczne.

Zawód.Powodzenie może osiągnąć jako agent, pośrednik, kupiec, handlowiec, chemik, fotograf – w ogóle we wszystkich zawodach kupieckich i mających związek z interesami. Powiedzie mu się również i w pracy umysłowej nauczaniu, dziennikarstwie, literaturze.

Nie jest jego rzeczą komenderowanie innymi i gdy próbuje wydawać rozkazy we własnym imieniu lub też rządzić autorytatywnie -wywołuje sprzeciwy. Natomiast inni ludzie chętnie z nim współdziałają na równych prawach i przyjmują jego przysługi. Jest to bowiem człowiek bystry, który od razu orientuje się w tym, co powinno zostać dokonane.

Wady. Nie jest wolnym od słabości mieszania się w sprawy innych ludzi, a w swych poglądach często się różni z otoczeniem.

Co mu grozi? Chociaż może uzyskać stanowisko wybitne – nie będzie się mógł jednak na niem długo utrzymać. Grozi mu również niebezpieczeństwo w podróżach, a jego spekulacje mogą mu się nie powieść. Choroby związane z dzisiejszymi urodzinami – to niedomaganie kiszek lub wnętrzności w ogóle. Szczęście rodzinne czeka go w wieku późniejszym.

Kobieta tak urodzona – jest uczciwa, szlachetna, bardzo inteligentna i przezorna, przewidująca, zamknięta w sobie. Lubi spełniać dobre uczynki i wstawiać się za kimś, a chociaż jest nieco dumna – z chęcią poświęca się dla innych. Gniew jej szybko przemija i bynajmniej nie jest groźnym

Tomasz Schuchardt - próba medialna

Tomasz Schuchardt urodził się 18 września


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×