28 WRZEŚNIA – DZIEŃ DOBRYCH DECYZJI – NUMEROLOGICZNA 1! WIBRACJA DNIA I HOROSKOP URODZENIOWY NA 28 WRZEŚNIA. MASZ DZIŚ URODZINY? GRATULUJEMY!

28 września

28 września

28 września – numerologiczna 1

28 września „jedynka” to zawsze świetny dzień na biznes, a jeszcze dodatkowo mamy wpływ „jedynki” z dnia, więc czekają cię spektakularne sukcesy!

Bądź dziś odważny, energia tej liczby sprzyja realizowaniu potężnych przedsięwzięć!
Wszystko będzie można zacząć od początku, stworzyć nowe perspektywy rozwoju.

„Większość wielkich czynów, jak i wielkich idei, rodzi się w śmieszny sposób.”
Albert Camus

Znane osoby urodzone 28 września:

  • Brigitte Bardot (1934)  francuska aktorka
  • Katarzyna Bujakiewicz (1972)  polska aktorka (role m.in. „Magda M”, „LIsty do M.”, „Lekarze”)
  • Martyna Wojciechowska (1974)  polska prezenterka telewizyjna, podróżniczka (program TVN  „Kobieta na krańcu świata”)

HOROSKOP URODZENIOWY DLA OSÓB Z 28 WRZEŚNIA!

Urodzony 28 września jest człowiekiem wojowniczym, obdarzonym zdolnościami artystycznymi.

Stoi on zawsze na czele i pragnie zajmować pierwsze miejsce. Jest on bowiem natura gorąca, impulsywna. Usposobienie jego jest wojownicze – lubi wojnę i walkę w ogóle; nieraz kolekcjonuje oręż wszelkiego rodzaju.

Jego inteligencja jest niezwykła a dążenia bardzo wysokie — lecz jego ognista, impulsywna natura sprawia, że zamiast argumentów — używa nieraz siły. Wykazuje trafny sąd i wyróżnia się swymi zdolnościami porównawczymi. Posiada również i wybitne zdolności artystyczne, zwłaszcza w kierunku architektury, sztuki stosowanej lub muzyki.

Kocha żonę. Przejęty jest swym zawodem — działa pośpiesznie i gorliwie. Gdy coś przedsiębierze — z uporem dąży do celu raz wytkniętego i nie zwraca uwagi na wszystko, co mogłoby go od tego celu oderwać.

Po pewnym czasie porzuca jednak swą rozpoczętą pracę i zabiera się do innej – – z tą samą gorliwością i zaciętością.

Wadą jego jest też, że nie zawsze ma dość cierpliwości i wytrwałości, aby rzecz rozpoczętą doprowadzić do pomyślnego końca.

Często też jest nieuważny i niezastanawiający się, działając pod wpływem pierwszego impulsu lub też namiętności. Grozi mu niebezpieczeństwo od ognia i żelaza, zarówno jak i ewentualność utracenia wybitnego stanowiska jakie nieraz zajmuje.

Czego strzec się powinien? Jego temperament zbyt impulsywny może go narazić na niebezpieczeństwo fizyczne. Niechaj więc nie daje wciągać się w zwady, wystrzegając się nieostrożnego obchodzenia z bronią, zarówno palną jak i sieczną.

Jest to człowiek gorliwy, pełen nadziei, która jednakże nie zawsze będzie mogła się zrealizować. Jego instynkty są bardzo humanitarne.

Katarzyna Bujakiewicz urodzona 28 września 1972

Katarzyna Bujakiewicz urodzona 28 września 1972


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×