19 marca: Poszerz swoje horyzonty! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

19 marca horoskop urodzeniowy

19 marca horoskop urodzeniowy

19 MARCA – NUMEROLOGICZNA 5

Dobrobyt nie ogranicza się wyłącznie do pieniędzy – to także czas, miłość, sukces, radość, piękno i mądrość – Louise Hay

  • Pięć sprzyja poszerzaniu horyzontów i nowemu spojrzeniu na świat – wykorzystaj to!
  • Dzisiejsza wibracja pomaga zmienić swoją perspektywę.
  • Zrób coś inaczej, niż dotychczas i poczuj wolność…

ZNANI URODZENI 19 MARCA

  • Zofia Czerwińska (1933) – polska aktorka
  • Elżbieta Dzikowska (1937) – dziennikarka, podróżniczka
  • Glenn Close (1947) − amerykańska aktorka
  • Krystyna Tkacz (1947) – polska aktorka
  • Bruce Willis (1955) – amerykański aktor i producent filmowy
  • Agnieszka Pilaszewska (1965) − polska aktorka i scenarzystka

HOROSKOP NA 19 MARCA

Kto urodził się dnia 19 marca – jest energiczny, aktywny – ma upodobania demokratyczne. Lubi wszystko co nowe i postępowe.

Pragnie prowadzić innych i stać na czele, nie okazując upodobania do zajmowania stanowisk podrzędnych i służenia innym. Chętnie układa różne plany i projekty, ale nie lubi słuchać rad innych ludzi i pragnie zawsze chodzić własnymi drogami.

Namiętny, odważny, przedsiębiorczy
 – okazuje nieraz dużo uporu. Lubi wszystko co nowe i postępowe, a do każdego zadania jakie mu życie nasuwa – zabiera się z energią i zdecydowaniem. Ambitny pragnie się wybić i osiągnąć uznanie.

Lubi zmieniać otoczenie, nie wykazujac zbyt silnych instynktów rodzinnych.
 W każdej sytuacji życiowej potrafi dać sobie rade, a specjalnie nadaje się do wszelkiej pracy umysłowej, polityki i przemysłu.

Okazuje nieraz dużo niepokoju i działa bez zastanowienia, zbyt pośpiesznie i gwałtownie. Są to najczęstsze przyczyny jego niepowodzeń życiowych. Przy tym wszystkim jest bardzo wrażliwy, przejmujący się i posiada zdolność łączenia się myślami i uczuciami z innymi. W głębi duszy życzy wszystkim jak najlepej.

Chętnie przebacza ludziom ich błędy i pomyłki – i dzięki temu może być dobrym wychowawcą w najwyższym znaczeniu tego słowa. Natura takiego człowieka jest jednak dość dziwaczna. Z jednej bowiem strony pragnie okazać swą serdeczność i poświecenie, a z drugiej znowu – odczuwa zbyt mało zaufania do innych, o ile chodzi o sprawy życiowe.

Dla całkowitego swego rozwoju potrzebuje spokoju i harmonii. Ma stale przyzwyczajenia, interesuje się szczegółami, lubi komfort i użycie.Mimo swe dążenie do samodzielności – podlega jednak silnemu wpływowi innych ludzi, co powoduje jego zmienne koleje życiowe. Już w młodości dotykają go nieraz przeciwności losu.

Co mu grozi. Że jego umysł zamknie się w mizantropijnym odosobnieniu i bierności wobec zadań życia.

Do czego powinien dążyć. Aby kierować się w życiu więcej wolą i rozsądkiem aniżeli uczuciami – a również aby nie poddawać się wpływowi innych ludzi i nie odstępować od swych zasad.

Bruce Willis urodził się 19 marca

Bruce Willis urodził się 19 marca 1955 roku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×