Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Joanna Racewicz zarzuca TVP kłamstwo i ostro rozprawia się z władzami stacji: „Jestem przekonana, że chodziło o…” [WIDEO]Dlaczego Joanna Racewicz została zwolniona z TVP?

Joanna Racewicz z dnia na dzień została odsunięta od prowadzenia programu Pytanie na śniadanie. Gospodynię porannego show zwolniono w trybie natychmiastowym – przynajmniej na taki bieg zdarzeń wskazuje treść oświadczenia TVP. Sama dziennikarka w rozmowie z naszą reporterką zaznaczyła, że to jednak ona pożegnała się z pracodawcą. Kto zatem mówi prawdę?

Jestem pogodzona z tą sytuacją, bo to jest moja decyzja. To, co przedostało się do przestrzeni publicznej i co żyje swoim życiem w narracji na zewnątrz, że zostałam wyrzucona, nie jest do końca prawdą. Zaczęło się od zawieszenia, a krok ten ostateczny, ten który polega na zabraniu swojej torebki i wyjściu, to już jest moją decyzją. Podjęłam ją sama, może trochę uprzedzając kroki z tamtej strony, ale z podniesioną głową, z pozycji wyprostowanej. Absolutnie nie czuję się winna, jestem przekonana, że chodziło o pretekst, a nie o faktyczny zarzut.

Okazuje się, że Joanna już dwa lata temu zastanawiała się nad odejściem z pracy, w której z każdym dniem czuła się coraz mniej komfortowo:

I tak i nie, bo to jest w jakimś sensie mój dom, choć przestał nim być jakieś dwa lata temu tak do końca – skwitowała gwiazda.

Wiemy już, że miejsce Joanny Racewicz w Pytaniu na śniadanie zajęła Aleksandra Rosiak.

Cała rozmowa z byłą gwiazdą TVP poniżej:

A tak całą sprawę skomentował Maciej Orłoś:

Joanna Racewicz bezlitośnie zadrwiła z TVP! Dziennikarka nie przebierała w słowach komentując swoje zwolnienie. „Można spaść z wysokiego konia, ale…”

Joanna Racewicz przerywa milczenie! Nareszcie skomentowała zwolnienie z TVP: „Ostatni turniej przegrany”

Joanna Racewicz wydała ostre oświadczenie do władz TVP! Jej szalona decyzja jest ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich!

Czy lubisz Joannę Racewicz?Komentarzy: 2


Gość | 29 marca 2018, 10:55

Wreszcie! Czas najwyzszy! Nie mozna juz bylo sluchac jej prywaty, arogancji i bezczelnosci ze o ogladaniu wiecznie poprawianej facjaty nie wspomne


Gość1951 | 29 marca 2018, 09:10

Bezczelni arogantcy i na zawsze przyszyci do „dobrych pieniędzy to „Dziennikarzyny „!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×