NewsyTYLKO U NAS! Andrzej Piaseczny złożył życzenia Andrzejowi Dudzie. Niebywałe, co powiedział

TYLKO U NAS! Andrzej Piaseczny złożył życzenia Andrzejowi Dudzie. Niebywałe, co powiedział

Andrzej Piaseczny złożył życzenia Dudzie (fot. KAPiF)
Andrzej Piaseczny złożył życzenia Dudzie (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF

16.05.2024 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Duda obchodzi 16 maja urodziny. Z tej okazji Andrzej Piaseczny w rozmowie z nami złożył mu wymowne życzenia. Nie od dziś wiadomo, że panów mocno dzielą poglądy.

Andrzej PiasecznyAndrzej Duda to osoby z zupełnie innych światów. Jak powszechnie również wiadomo, mocno dzielą ich poglądy polityczne. Z okazji urodzin prezydenta, które wypadają 16 maja, muzyk postanowił jednak złożyć życzenia głowie państwa podczas rozmowy z naszym portalem. Co takiego powiedział?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy Andrzej Piaseczny jest zadowolony ze zmian w kraju?

W ciągu ostatniego półrocza w polskiej polityce doszło do wielu sensacyjnych zmian. Zdania Polaków na ich temat zdają się być podzielone. A co sądzi o obecnej sytuacji Piaseczny? Piosenkarz nie ukrywa, że jest uradowany postępującymi przemianami.

Mam więcej niż 30 lat. Jestem świadkiem genialnych przemian i naszego bogacenia się, rozwijania się. Tych przemian, dzięki którym dzisiaj żyjemy w zupełnie innym kraju niż 20-30 lat temu. Znów byłbym ostatnią osobą, która chciałaby powiedzieć, że jeszcze jest tyle do zrobienia. Chociaż pewnie jest dużo do zrobienia, ale bądźmy sami uczestnikami tych przemian, bo przemiany toczą się w każdym z nas - przekazał.

Piaseczny do Andrzej Dudy: "łączy nas imię"

Przy okazji Andrzej Piaseczny postanowił przekazać kilka słów do Andrzeja Dudy, który obchodzi dzisiaj urodziny. Gwiazdor jest świadom tego, że ich światopoglądy są od siebie mocno odległe. Niezależnie jednak od różnic, wyraził nadzieję na to, że prezydent już wkrótce stanie się bardziej otwarty na drugiego człowieka.

Życzyłbym mu troszkę większej otwartości, spuszczenia powietrza, bo urząd prezydenta mógłby być uśmiechnięty i chyba troszkę powinien być uśmiechnięty. Wiem, że to nie jest tak, że są to same przyjemności i łatwe decyzje. Ale z drugiej strony, nawet kiedy trzeba powiedzieć "nie", to ludziom łatwiej przyjmuje się te negację, kiedy jest ona wypowiadana spokojniej, delikatniej, łagodniej. A ponieważ nie ma co ukrywać, z panem prezydentem łączy nas imię, ale różni wiele poglądów, to dlatego właśnie życzyłbym mu otwartości. Z otwartości rodzi się rozmowa. Z rozmowy rodzi się zrozumienie. Panie prezydencie, tak naprawdę, wszystkiego dobrego - powiedział.
Andrzej Piaseczny na konferencji Polsat Hit Festiwal (fot. KAPiF)
Andrzej Piaseczny na konferencji Polsat Hit Festiwal (fot. KAPiF)© KAPiF
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także