Wraca „Kto poślubi mojego syna”. Tym razem z gwiazdami w roli głównej!

Kto poślubi mojego syna - gwiazdy uczestnicy programu

Kto poślubi mojego syna - gwiazdy uczestnicy programu

Tede, Piotr Kędzierski i Łozo w „Kto poślubi mojego syna. Gwiazdy”

Znaleźć tę jedyną, właściwą dziewczynę, z którą zechce się spędzić resztę życia, nie jest wcale łatwo. Okazuje się, że problemy na tym polu mogą mieć także znani i lubiani, gwiazdy show-biznesu. Już niedługo to właśnie oni zawalczą o poprawę życia uczuciowego. A wszystko to na ekranach telewizorów.

Ruszają castingi do kolejnej edycji show „Kro poślubi mojego syna”. Tym razem z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych – kawalerów do wzięcia – wystąpią raper Tede, prezenter Piotr Kędzierski oraz Wojtek Łozo Łozowski, lider grupy Afromental.

Panowie rozmawiali w „Dzień dobry TVN” o swoim udziale w programie z jego prowadzącą, Agnieszką Jastrzębską.

Piotr Kędzierski: Mam nadzieję, że ten program zmieni mój wizerunek. Nie jest ona najlepszy…  Mamy tyle lat, ile mamy i po to idziemy do tego programu.

Tede: Mnie mama namówiła.

Łozo: Moja mamuśka to jest medialne zwierzę. Jak widzi aparat, troszeczkę się stresuje, ale ona lubi ten klimat. Nie musiałem jej namawiać, ona bardzo chętnie dołączyła do tego projektu. Suszenie mi głowy przez ostatnie lata nie jest czymś, co sprawia mi frajdę.

Wyjaśnili też, dlaczego tak trudno jest im znaleźć ukochaną.

Piotr Kędzierski: Trudno jest znaleźć miłość, to towar deficytowy.

Tede: One nie widzą w nas nas, tylko osobowości: radiowca, muzyków.

Łozo: To jest trudny kawał chleba, z którym borykamy się na co dzień. Kobiety muszą być bardzo wyrozumiałe.

Tede: Ja na przykład mam fanki nastoletnie, a zaraz kończę 40 lat. I to jest ten moment, w którym szukam dojrzałej kobiety, która przeprowadzi mnie przez resztę życia i razem je spędzimy.

Przyszłe kandydatki, oprócz tak niezbędnej wyrozumiałości, muszą się także spodobać mamom chłopaków i znaleźć z nimi wspólny język.

Piotr Kędzierski: Nasze mamy są naszymi ideałami. I mimo że możemy się tego wypierać, podprogowo dążymy do takiej relacji.

Zobaczcie, co jeszcze Piotr Kędzierski, Łozo i Tede powiedzieli o swoim występie w programie. Dziewczyny – który jest waszym ideałem? O którego z nich mogłybyście się postarać?

Zobacz także: Mateusz z „Kto poślubi mojego syna” zmienił się nie do poznania


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×