Seriale na dzisiaj: dramatyczny wypadek w „Barwach szczęścia”, zamach we „Wspaniałym stuleciu” i rocznica w „Na dobre i na złe”

seriale 6.04.2016

seriale 6.04.2016

Wspaniałe stulecie, odcinek 308:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Bajazyd organizuje zamach na szacha Tahmasba i planuje ucieczkę do Gruzji. Okazuje się, że władca kazał zabić żołnierzy księcia. Syn Sulejmana postanawia uciekać, ale zostaje schwytany i wraz z synami zesłany do lochu. Lokman i Husejn tracą życie. Defne wraca do Amasyi i dowiaduje się, że Selim kazał zabrać jej syna, Mehmeta. Jest przekonana, że chłopiec nie żyje. Gracia Mendes dostarcza Selimowi złoto, którego zażądał szach w zamian za życie Bajazyda.

Oglądaj: „Wspaniałe stulecie” darmowe odcinki ONLINE

Sulejman Wspaniały, ''Wspaniałe stulecie'', fot: materiały prasowe

Sulejman Wspaniały, ”Wspaniałe stulecie”, fot: materiały prasowe

Klan, odcinek 2920:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Do Jacka przychodzi były partner jego sekretarki i ostrzega go przed związkiem z nią. Borecki decyduje się porozmawiać ze współpracowniczką. Do Oli i Rafała przychodzi zapłakany Błażej. Podejrzewa, że ojciec znowu zaczął obstawiać w zakładach bukmacherskich. Beata jest przekonana, że pacjentka Piotra powinna zgłosić sprawę na policję. Wierzy, że mogłaby też w ten sposób pomóc Małgosi. Czesia jest zawiedziona efektami odchudzania i nie chce jechać na sesję zdjęciową w magazynie. W końcu jednak zmienia zdanie. Na miejscu przekonuje się, że zrzuciła najwięcej kilogramów ze wszystkich uczestników konkursu.

Czytaj: Znamy wyniki oglądalności „Klanu”. Jest aż tak źle? 

Anna Powierza,

Anna Powierza, „Klan”, 2007 r. (fot. AKPA)

Barwy szczęścia, odcinek 1429:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Iwona odbiera telefon od Marii, która informuje, że właśnie wsiadają z Markiem do samolotu i za kilka godzin będą w Polsce. Pyrkowie zaczynają szykować rodzinną kolację: Agata sprząta w domu, a Hubert jedzie do ośrodka rehabilitacyjnego po Teresę i Fryderyka. W drodze z lotniska dochodzi do tragicznego wypadku – Maria w krytycznym stanie trafia do szpitala. Marcel przeprasza Martę i obiecuje, że raz na zawsze skończył z alkoholem. Prosi też Walawską o pożyczkę na prezent ślubny dla Marleny i Czarka. Bartek zarzeka się, że nie chce mieć nic wspólnego z Tolkiem, który 25 lat temu porzucił rodzinę. Stefan i Waleria widzą, że bardzo przeżywa spotkanie z ojcem.

Czytaj: Tragiczna śmierć w „Barwach szczęścia”. Izabela Kuna na zawsze żegna się z rolą w serialu TVP2

Barwy szczęścia odcinek 1429, Marek (Marcin Perchuć)

Barwy szczęścia odcinek 1429, Marek (Marcin Perchuć)

Na dobre i na złe, odcinek 632:

 • Godzina emisji: 20.40
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Zuza w tajemnicy przed przyjaciółmi pracuje w więzieniu, gdzie opiekuje się osadzonymi (Jan Zmit i Jacek Długosz). Przemek odkrywa jej sekret, gdy do szpitala trafia podopieczny doktor Krakowiak – mężczyzna z wieloletnim wyrokiem za morderstwo. Na oddział zostaje przyjęta także nastolatka, córka telewizyjnej gwiazdy, która cierpi na zaburzenia odżywiania. Szczepan organizuje dla Agaty niespodziankę z okazji rocznicy pierwszego pocałunku. Nie wie, że w tym samym czasie pielęgniarki urządzają dla niego otrzęsiny w szpitalu. W życiu lekarzy z Leśnej Góry ponownie pojawiają się też Blanka i profesor Bart, którzy wracają do Polski z zagranicy.

Zobacz: Co wydarzy się w „Na dobre i na złe” wiosną 2016?

Na dobre i na złe odcinek 631, Artur Bart (Piotr Głowacki)

Na dobre i na złe odcinek 631, Artur Bart (Piotr Głowacki)

Na Wspólnej, odcinek 2251:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Zimiński i Dębek spotykają się właścicielem lokalu, który chcą wynająć. Nieoczekiwanie między przyjaciółmi dochodzi do spięcia. Zimiński zaczyna mieć wątpliwości, czy Stefan jest odpowiednim partnerem w interesach. Basię irytuje postępowanie Krzysztofa, który zachowuje się tak, jakby mu nie zależało na znalezieniu pracy. Smolny w tajemnicy przed żoną umawia się z headhunterką. Chociaż jego CV robi na kobiecie duże wrażenie, aroganckie zachowanie Krzysztofa zaprzepaszcza nadzieje na dobrą posadę..

Zobacz koniecznie: Zdybicka wprowadza się do Maksa. Stworzą szczęśliwą rodzinę

Marek Zimiński (Grzeogrz Gzyl)., 2254 odcinek

Marek Zimiński (Grzeogrz Gzyl)., 2254 odcinek „Na Wspólnej”, fot: x-news

Singielka, odcinek 111:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Sława czuje się lepiej po rozstaniu z Olgierdem i postanawia szukać pracy. Szybko jednak odkrywa, że nie jest to wcale łatwe. Elka umawia się na randkę przez aplikację, którą poleciła jej Dorota. Tomasz krytykuje zawieranie znajomości przez internet. Zdenerwowana dziewczyna wybucha przy wszystkich kolegach z redakcji i ostro zwraca uwagę przyjacielowi.

Czytaj: Paulina Chruściel oprowadza po serialowym mieszkaniu „Singielki”

Wiosna 2016 w TVN - serial ''Singielka''

Wiosna 2016 w TVN – serial ”Singielka”

Pierwsza miłość, odcinek 2272:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Aśka, widząc, jak jej oszustwo niszczy związek Miksera i Luizy, postanawia przyznać się do kłamstwa. Jej dalsze zatrudnienie w „Kings Fitness” stoi pod znakiem zapytania. By zapomnieć o Kaśce, Katarzyna umawia się na randkę z kolegą z partii. W tym czasie zrozpaczony chłopak spędza męski wieczór w towarzystwie Bartka i Miksera. Radek i Sabina nie potrafią oddzielić spraw prywatnych od zawodowych. Ich rozstanie negatywnie wpływa na prowadzenie wspólnego biznesu i prowadzi do wielu zaniedbań.

Seriale paradokumentalne w środę 6.04.2016

„Szkoła” odcinek 261 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 609 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 498 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 22 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×