Powiedz TAK!, odc. 2: kłótnia Basi z ojcem, nowe zlecenie i przeprowadzka. Co jeszcze się wydarzy? [ZWIASTUN]

Powiedz TAK! odcinek 2, Basia (Katarzyna Zawadzka)

„Powiedz TAK!” odcinek 2, co się wydarzy?

W 2 odcinku serialu „Powiedz TAK!” Oskar (Cezary Pazura) jest wściekły na Basię (Katarzyna Zawadzka). Uważa, że córka nie spełnia jego oczekiwań. Basia odchodzi z kancelarii. Wiktor (Paweł Domagała) przekonuje Basię, żeby zajęła się zawodowo organizacją ślubów.

Zobacz też: Czy Basia i Wiktor będą razem?

Wiktor proponuje Basi wynajęcie pokoju w jego mieszkaniu. Basia postanawia przeprosić ojca za swoje zachowanie. Oskar odmawia przyjęcia jej z powrotem do pracy. Basia zamieszkuje u ciotki Zofii (Maria Pakulnis). W wyprowadzce z domu rodzinnego pomaga jej młoda macocha, Dorota (Ewa Bukowska), matka Natalii (Anna Karczmarczyk). Basia musi wziąć życie w swoje ręce. Zgadza się zorganizować kolejne wesele. Wspólnie z Bartkiem (Nikodem Rozbicki) i przyjaciółką Justyną (Agnieszka Więdłocha) rozpoczynają współpracę.

Czytaj: Kto jest kim w nowym serialu Polsatu „Powiedz TAK!”?

Tymczasem Mirek (Robert Wabich) spędza upojną noc u Zofii. Przygotowania do pierwszego zlecenia Basi i Justyny idą pełną parą. Role w teamie organizującym śluby i wesela zostały podzielone. Do ich biznesu dołącza kwiaciarnia Michała (Mikołaj Roznerski). Basia odnosi pierwszy sukces i jest dumna z pierwszych, samodzielnie zarobionych pieniędzy.

„Powiedz TAK!” odcinek 2 już we wtorek 8.03.2016 o godzinie 21.35 w Polsacie

Powiedz TAK! odcinek 2, Basia (Katarzyna Zawadzka)

Powiedz TAK! odcinek 2, Basia (Katarzyna Zawadzka)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×