W 2 odcinku "Powiedz TAK!" Basia wyprawi kolejne wesele! Za namową Wiktora (Paweł Domagała) bohaterka spróbuje swoich sił w branży ślubno-weselnej. Razem z przyjaciółmi założy firmę by wspinać się po szczeblach kariery. W 2 odcinku "Powiedz TAK!" Basię odwiedzi Olga (Sylwia Gliwa), dziewczyna Michała (Mikołaj Roznerski) i zaproponuje jej zorganizowanie wieczoru panieńskiego jej koleżanki Beaty (Marta Dąbrowska). Czy to będzie kolejny sukces Basi? Musicie wiedzieć, że Olga nie życzy rywalce dobrze. Jest przecież szalenie zazdrosna o swojego partnera, który zaproponował Basi współpracę - a to przecież jego była dziewczyna!
"Powiedz TAK!" odcinek 2 już we wtorek 8.03.2016 o godzinie 21.35 w Polsacie