Na dobre i na złe, odc. 631: Co łączy Julkę i Artura?

Na dobre i na złe, Julka (Aleksandra Hamkało), Artur (Piotr Głowacki)

Na dobre i na złe, Julka (Aleksandra Hamkało), Artur (Piotr Głowacki)

Co się wydarzy w 631 odcinku „Na dobre i na złe”?

W 631 odcinku „Na dobre i na złe” w Leśnej Górze pojawi się nowy lekarz. Artur Bart (Piotr Głowacki) będzie cenionym neurochirurgiem światowej sławy i dostanie posadę w szpitalu. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) będzie poważnie zaniepokojona jego nieobecnością. Co ich łączy?

Czytaj: Piotr Głowacki w „Na dobre i na złe”. Kim jest Artur Bart?

W „Na dobre i na złe” Burska powie Tretterowi (Piotr Garlicki), że pracowała z Bartem w Niemczech. Uczyła się od niego fachu, choć to raczej sprowadzało się do parzenia kawy i sprzątania jego biurka. Julka nie doda jednak, że miała z nim romans!

Artur będzie zanipokojony widząc, że Julka go unika. Podejdzie więc do niej i zaproponuje spotkanie – dziewczyna stanowczo odmówi. Okaże się, że ciąża Burskiej jest właśnie owocem namiętnego romansu z lekarzem. Julka nie powie Arutrowi, że spodziewa się jego dziecka, ale za jakiś czas ciążowe krągłości nie będą tak łatwe do ukrycia.

Co łączy Burską i Barta? Mieli romans, niedługo urodzi się ich dziecki i być może mieli nawet ślub! Producenci „Na dobre i na złe” będą nam dawkować informacje na temat byłych …małżonków!

”Na dobre i na złe” odcinek 631  już w środę 30.03.2016 o godzinie 20:45 na antenie TVP2

Piotr Głowacki jako Artur Bart w

Piotr Głowacki jako Artur Bart w „Na dobre i na złe”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×