Szukaj

Druga szansa: Mamy pierwsze zdjęcia z najnowszego serialu TVN!

Druga szansa, Monika (Małgorzata Kożuchowska),fot: materiały prasowe

Druga szansa, Monika (Małgorzata Kożuchowska),fot: materiały prasowe

”Druga szansa” w TVN już w marcu 2016

Prace na planie serialu ”Druga szansa” wciąż trwają. Produkcja stacji TVN i Grupy ATM trafi na szklane ekrany w marcu 2016. W roli głównej zobaczymy Monikę (Małgorzata Kożuchowska). Agentka gwiazd z dnia na dzień zostanie z niczym.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska zdradza sekrety najnowszego serialu TVN

-„Druga szansa” to nie tylko opowieść o show-biznesie. To także historia o tym, jak bardzo życie potrafi nas zaskoczyć. Aby podnieść się po ciosie i przekuć dotkliwą porażkę w sukces, trzeba znaleźć w sobie odwagę i siłę, zmobilizować się do działania. Dla naszej głównej bohaterki będzie to ogromne wyzwanie – mówi producentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke. – To serial o każdym z nas. Bo nikt nie ma gwarancji, że wszystko, co ma, jest mu dane na zawsze – podkreśla.

W najnowszym serialu TVN zobaczymy całą plejadę gwiazd! Małgorzata Kożuchowska zagra w z: Mają Ostaszewską,Bartłomiejem Świderskim,Rafałem Królikowskim, Cezarym Kosińskim,Wojciechem Mecwaldowskim oraz MagdalenąBoczarską. W pozostałych rolach widzowie zobaczą Tamarę Arciuch, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Katarzynę Herman, Małgorzatę Niemirską, Kazimierza Kaczora i Jacka Braciaka.


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×