Szukaj

Producenci „Na Wspólnej” zaszaleli! W najnowszych odcinkach zobaczymy sceny seksu grupowego!

Na Wspólnej seks grupowy, swingersi

Na Wspólnej seks grupowy, swingersi

Sąsiedzi swingersi w Na Wspólnej. Sceny seksu grupowego

Producenci serialu uwielbiają poruszać kontrowersyjne i trudne tematy, wzbudzając zainteresowanie widzów i przyciągając przed telewizory tłumy spragnione sensacji. Tym razem fantazja poniosła twórców Na WspólnejJuż w najbliższych odcinkach będziemy świadkami niecodziennego wydarzenia. Jakiego? Między dwoma gorącymi parami dojdzie do grupowego seksu! Ale czy na pewno?

Maks (Adam Fidusiewicz) i Ilona (Anna Samusionek) chcą ożywić swoje życie erotyczne i zaprowadzić w sypialni prawdziwą rewolucję. Całe to zamieszanie wywołała zaś Anna (Magdalena Woleńska) i jej mąż Czarek (Sebastian Cybulski), którzy mają na tym polu bardzo liberalne upodobania. Anna zwierzy się Ilonie ze swoich przeżyć i doznań, dyskretnie zachęcając ją do rozważenia wzięcia udziału w seksie grupowym. Niedługo później zaprosi dziewczynę i jej ukochanego do swojej posiadłości.

Podczas spotkania Anna i Czarek rozpoczną gorącą grę wstępną, do której zaproszą również Maka i Ilonę! Małżeństwo, które nie czuło się zbyt komfortowo w tej sytuacji, prędko ucieknie z pola rażenia, ale jakiś czas później oboje stwierdzą, że wzięcie udziału w podobnym procederze mogłoby dodać pikanterii ich relacjom. Ilonie uda się nawet przekonać Maksa do skorzystania z niemoralnej propozycji kontrowersyjnej pary. W domu Anny i Czarka zacznie się robić naprawdę gorąco, ale Maks nie wytrzyma presji i widoku ukochanej w ramionach innego.

Jak skończy się ta historia?

Była Mandaryna, a teraz ona! Kolejna muzyczna gwiazda dołączyła do obsady “Pierwszej miłości”! [WIDEO]

Damski bokser w “M jak Miłość”! Wstrząsające zdjęcia z planu dostały się do internetu. Kto jej to zrobi?!

Aktorka popularnego serialu chwali się ciążowym brzuszkiem! Lada chwila zostanie mamą


Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Seks grupy w serialu Na Wspólnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×